Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik neten igazi pszichopat...

Létezik neten igazi pszichopata teszt? És élőben hol?

Figyelt kérdés

Már több pszichopata tesztet olvastam, de felesleges volt kitöltenem, mert végig tudom hogy mit válaszolna a kérdésre egy pszichopata és egy normális ember.


Élőben lehet "kérni" pszichopata teszteket?

Esetleg olyat lehet, hogy megvizsgálják az ember agyát?

Vagy online tud valaki igazi pszichopata tesztet?

Köszi a választ.



2016. ápr. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira érdekel, menj pszichiáterhez és kérj részletes szakvéleményt, bár biztos nem lesz olcsó, neten csak ilyen bagatell szarságok vannak szerintem, azért komolyabb dolgokat nehéz neten megtalálni.
2016. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gnoomage ***** válasza:
100%
Pszichopata tesztet ne várj neten, ahhoz nem elég a válaszod, meg kell figyelni a reakciót is, ehhez viszont szakember kell, ami nem biztos, hogy olcsó lesz...
2016. ápr. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ember, pont a teszt lényegét rontod el. Az egy dolog,hogy tudod azt, hogy mit válaszolna egy pszichopata és egy normális ember az adott kérdésre. A lényeg az, hogy magadhoz próbálj meg őszinte lenni és azokat a válaszokat jelöld be, amiket úgy érzel,hogy rád vonatkozik!
2016. ápr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. ápr. 19. 16:29
 5/5 RonaldRegen. válasza:

Szia! ha még aktuális.

Ha olyan tesztet találsz ahol "tudod" mit válasszolna egy pszichopata, akkor eggyértelműen sablon teszt.

Kérdésedre visszatérve, elmész egy pszichológushoz, aki rendelkezik egy 566(?) (azthiszem) kérdéses tesztel, amiből kiderülhet.

2016. aug. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!