Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Üdv. Tényleg léteznek vízi...

Üdv. Tényleg léteznek vízi elefántok a tengerek mélyén?

Figyelt kérdés
Erre a cikkre gondolok, és nem tudom, hogy higyjek e neki: [link]
2010. ápr. 19. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Persze, a vizizsiráfokkal együtt legelnek a korralmezőkön.
2010. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Százezrével nyüzsögnek a mélytengerek fenekén!
2010. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

IDIÓTA!!!!!


Eleve az oldal címe Kriptid , ami a kriptozoológiára utal . A kriptozoológia olyan szóbeszéd vagy mitológia által leírt állatok "tudománya", mely állatok létezése kérdéses, de nem bizonyítható, vagy amelyeket általánosan kihaltnak tartanak, de olykor egyes szemtanúk mégis látni vélik őket. Ezen állatok és nyomaik, vagy létük más bizonyítékai után kutatnak a kriptozoológusok.


Egyszerű áltudomány unatkozó emberek számára. Én is szívesen olvasgatok ilyen témájú irományokat, mert elszórakoztat az emberi fantázia kifogyhatatlansága és a photoshop-os képek.

2010. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak vízitehénról hallottam, de az sem hasonlít az általunk ismert szárazföldi tehénre. [link]
2010. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!