Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Most komolyan ti hisztek a...

Most komolyan ti hisztek a démonidézésben? És hogyha tényleg van akkor miért lenne ez veszélyes?

Figyelt kérdés

De most tényleg mi történik ha egy ember megidéz egy démont?

Szerintetek látunk valamit vagy érzünk?

Van ilyen démonos dolgokrol például démonidézés video?


2010. ápr. 19. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sok ostoba hisz benne,és rettenetes dolgokkal riogatják a hiszékenyeket.Természetesen azért,hogy a démont majd jópénzért elűzhessék.
2010. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kamu az egész. : )
2010. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerinted ez melyik tudományos témakörbe tartozik?
2010. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De hová tűnt Daemon Hill?
2010. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Hát én nem tudom. Szerintem túl hülyék vagyunk ahoz hogy higyünk annak amit nem látunk. De 100% biztosan állítom van természet feletti erő. Látsd: Isten és ha csak azt mondjátok hogy bebeszéljük magunknak ezt a hitet, akkor is tudnák kézzel fogaható bizonyítékot mutatni, arra hogy nem mindíg igaz amit tanítanak az egyetemen.Látsd: Asztal táncoltatás. És hogy ennek mi veszéje van? Ezt nem tudom elmondani, biztos látatok hülyeséget a hírekben amikor eljátszák hogy megszálta a rossz erő. Na ez nem teljesen ilyen. Úgy fogsz rettegni mint egy 8 éves gyerek egy pszicho-hororr után.Sőt jobban mert nem tudod azt mondani hogy ez nem lehetséges mert minden amit ezelött gondoltál a lehetetlenről az igaz. És tényleg megkörnyékez a sátán, és olyan dologra kényszerít ami... erről jobb nem beszélni De ezt sokan hülyeségnek látnak de nem. Attól hogy még nem értjük, nem hisszük még attól még lehet.(Pl: Új kontinens) Egyébként érdemes Alber Einstein könyvét elolvasni: Hogyan látom a valágot és a vallásátát tekinteni.


És megérteni ezt:


"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik."

Muhammad Ali

2010. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző, honnan veszed ,hogy tuti van? Nincs erre bizonyíték, mind a hitre apellál.
2010. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik."

Muhammad Ali

ez teccik :D

2010. ápr. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Hogy miért biztos hogy létezik? Nem én nem vagyok hívő, nem vagyok se keresztény, se muzulmán, se ateista. Szóval a hitre nem alapozok. És hogy honnan tudom? hogy tuti hogy létezik hát, a szellem idézés rosz nagyon rosz dolog de néha mikor már nem igazán hiszel semmiben, megteszed a szellem idézést és én... ebbe a hibába estem, és... ne firtassuk kiprobáltam léteznek és kész. De egyébként pár éve kimondták a tudósok hogy van több dimenzió,ahol akkár lehetnek ilyen lények, csak a szekptikusok óriási fölényben vannak.


Üdv: Az idéző, a 14 éves fiú, a 20:19 kor író, egyébként Viktor


Kérhetem majd a kérdezőtől hogy ezt a kérdést frissítse vagyis rakja előre?

2010. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért veszélyes, mert a legtöbb démon nem szereti ha megidézik, és minél előbb vissza akar menni. Te örülnél neki ha megidéznének és hülyeségekkel nyaggatnának?

Egyébként nem biztos hogy látni fogod, az emberi szem csak bizonyos tartományokban lát. Az is lehet nem érzel majd semmit.

Egy videóról vagy képről manapság max. szakértő tudja eldönteni hogy valódi-e vagy sem. Így felesleges készíteni.

2010. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 P.Vik válasza:

ajánlom figyelmedbe a paranormal activity című filmet...2 hónapja nem alszom tőle rendessen....és szerintem is van egy felsőbb hatalom....hívhatjuk bárhogy, legyen Isten vagy ahogy az indiánok nevezik Földanya...karácsonyra megleptem magam egy álomcsapdával...észre vettem, hogy éjszakánként rendellenessen forog (nem ringatózik, mint ami szél fúj, inkább mintha keresne vagy követne valakit vagy valamit a szobámba) utánna jártam és kiderült, hogy erre a jelenségre azt mondják, hogy dolgozik a csapda....ettöl függetlenül elég ilyesztő:D

szóval PARANORMAL ACTIVITY!

2010. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!