Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt az elméletet,...

Hogy hívják azt az elméletet, miszerint a jövőben tanult dolgok befolyásolják az egyén jelen tudását?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez semmiféleképpen sem lehet elmélet, legalábbis tudományos értelemben biztosan nem. Legfeljebb hipotézisnek jó.

Egyébként erről még nem hallottam, és aligha hiszem, hogy valamiféle filozófiánál több lenne, bárminemű tudományos alap nélkül.

2016. szept. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán ezotériának.

Jelenlegi ismereteink szerint ez csak fordítva működik. A jelenben tanultak növelik a jövőbeli tudást.

2016. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fél füllel hallottam csak. Ez volt a lényege, még valami kísérletet is csináltak.
2016. szept. 27. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durván hangzik.

Tegnap megokosodtam hirtelen attól, amit majd csak a jövő héten fogok megtanulni. A tudástól úgy megrészegültem, hogy aláestem a villamosnak és kinyiffantam. De akkor mikor fogom megtanulni mindazt, amitől tegnap megokosodtam. Vagy a halálommal szétesik a téridőkontinuum is?


Figyelj rám, a jövő hónapban majd adok neked egymilliót. De szeretném, ha már ma megadnád!!!

2016. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na megtaláltam, ha valakit még érdekelne, Retroactive precognition(=múltra ható előzetes ismeret?).

[link]

2016. nov. 19. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!