Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az olyan emberek, akik azt...

Az olyan emberek, akik azt hiszik, hogy lapos a föld, azok eldöntötték hogy ebben hinni fognak, vagy tényleg ennyire buták, és semmit nem hisznek el amit ellenbizonyítékként mutatnak fel nekik?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az egykori inkvizíció tagjai is tudták illetve bebizonyosodott előttük például az hogy a Föld gömb alakú. De egyszerűen fogalmazva ők lefelé rúgtak, felfelé meg nyaltak. Vagyis ha az uralkodó osztály érdekei úgy kívánták hogy 2×2 = 5, akkor az 5 volt. Ma is ismerek ilyen "inkvizítorokat", az egyikkel jókat tépjük egymás haját, no nem a valóságban csak a neten keresztül.
2016. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Az inkvizíció soha nem büntetett azért, ha valaki azt állította, hogy a Föld gömbölyű. Miért is tette volna, mikor ezt a tényt pontosan a papság ismerte legjobban, ami a tudomány legnagyobb letéteményese volt akkoriban. Ők voltak a leginkább tisztában a görög-latin tudomány vívmányaival, ahol már a gömbölyű Föld átmérőjét is kiszámították. Pontosan ezért tartották őrültségnek Kolumbusz útját is - jogosan - mert tisztában voltak vele, hogy túl hosszú lenne a vízi út Spanyolországból Japánba, Kínába, Indiába. Csak persze az amerikai földrésszel nem számoltak közben, mert erről nem tudhattak. Pontosan a tudatlanok állíthatták akkor is, hogy a Föld lapos.
2016. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
79%
Először is tisztázzuk: föld vagy Föld?
2016. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Amennyire látom, sok "lapos Föld-elmélet" eleve a Bibliára, abban lévő kinyilatkoztatásokra épít. Tehát csak az fogadhatja el az erre alapuló érvelést, aki ezt, vagyis a Biblia tartalmát, illetve annak értelmezését evidensnek tartja. Innentől nem nehéz elfogadni hit alapon egy újabb doktrínát.
2016. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Molyember ***** válasza:
96%
Tévedsz, négyes. A lapos Földben a hülyék hisznek, csak a hülyék között előfordul vallásos ember is. Egy ideig tagja voltam egy ilyen csoportnak face-en, a Bibliát nem hozták fel érvként, de "tudományos" érveket igen. (Nem javaslom, hogy valaki belépjen egy ilyen csoportba, hihetetlenül frusztráló.) Inkább azok szeretnek hinni ebben, a chemtrailben, meg az autizmust okozó oltásokban, akik érdeklődnek a természettudományok iránt, csak nem értik.
2016. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A Biblia sehol sem mondja, hogy a Föld lapos. Akkor már inkább azt mondja, hogy gömbölyű, de azt sem egyértelműen. "A föld kerekségén...", így szokták magyarra lefordítani.
2016. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy magyar hívőt tudok de az buta mint a főd neve Info Bubble keress rá. Ő olyan hülye hogy még a nevét is egy gömbről nevezte el miközben a laposságot hirdeti.


A videóit csak erős idegzetűeknek ajánlom ,értelmes ember nem sokáig bírja cérnával a kb 4éves értelmi szinten való tudományos érvelését hallgatni.


A kórismét már rég felálítottam hogy a kérdésre válaszoljak, nála egy nagyon erős vallási elragadtatás figylehető meg amely ezzel a lapos föld téveszmével társult amiből nem enged. A tudatalattija segítségért kiált másképp nem csinálna olyan videókat hogy magyarázzuk meg neki a feltett kérdéseit de ha megmagyarázod akkor törli a kommentet és tilt vagyis a tudata felül kerekedik a józan tudatalattiján ha egyáltalán beszélhetünk ilyenről.


A vallási fanatizmusnak láttunk már válfajait pl a házaló jehovák személyében az is elég kóros de a laposembereknél valami nagyon elcsesződhetett mert azt sem tudják megmagyarázni hogy miért van szükség abban hinni hogy lapos.

2016. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7: neeeee, először azt hittem h ez az "info bubble" vmi 10-en éves kisfiú, nem h vmi felnőtt férfi :O
2016. dec. 25. 22:16
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom honnan veszed hogy ez egy felnőtt férfi . Mert a hangja alapján 20-25 évesnél nem több.

A felnőtt az agyi érettséget jelzi ez még épeszű embereknél is csak 25 éves korra fejlődik ki teljesen.Ezét is lehet a fiatalokat manipulálni a legkönnyebben ,erről szól a tv reklám marketing.


Érdekes hogy kórosan hiszi az igazságot hirdeti de az arcát nevét sehol nem meri vállalni pedig tuti hogy nem is magyarországon él tehát ne mértem milyen hátránya származna belőle.


Ez az ember 100% hogy amerikai magyar . Aki ennyire hülye kizárt dolog hogy ilyen perfektül meg tudjon tanulni angolul ,ráadásul beszéd szinten érti a nyelvet ,és ami a leg árulkodóbb hogy az összes filmje meg állítása nem az övé hanem az amerikai laposföldes videókat nézegeti és lopkodja össze . Ő csak lefordítja azt a mélységes sötétséget amit az amerikaiak feltesznek .

2016. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azért sem lehet felnőtt mert egy felnőtt akármilyen baromságban hisz ha azt tényleg elfogadja nem okoz neki gondot felvállalni .


A komoly amerikai lapos hívők vállaják nevüket arcukat tv ben is de ezek nem huszon éves kis taknyok hanem 40 fölötti felnőttek.


Ez az info egy retardált 22 éves szerintem akinek most van a dackorszaka .


Kérdeztem már tőle nem egyszer hány éves vagy de csak annyit mondott hallelujja dicsértessék a mindenható.

2016. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!