Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az olyan emberek, akik azt...

Az olyan emberek, akik azt hiszik, hogy lapos a föld, azok eldöntötték hogy ebben hinni fognak, vagy tényleg ennyire buták, és semmit nem hisznek el amit ellenbizonyítékként mutatnak fel nekik?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 20:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ebben lehet igazad van... mármint az egészben, meg ha Amerikában él akkor nem is csoda hogy hisz ezekben a baromságokban, elvileg az amerikaiak 25%-a összeesküvés-elmélet hívő, tehát ott él tegyük fel minden 4. ismerőse az. És a felnőtt férfit úgy értettem hogy 25 körül van, tudtomban azokat már felnőtteknek tekintik.
2016. dec. 26. 12:01
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
De nem tudjuk hány éves. Hivatalosan 18 felett felnőtt mindenki. Ami egy nagy baromság az ábra is mutatja ,van aki soha nem lesz az.
2016. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez csak az életkori felnőttségre mutat, van aki örökké fiatal marad lelkileg :)
2016. dec. 26. 15:43
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy nem fiatal marad lelkileg hanem fogyatékos :D


Mert még egy fiatal 10 éves lélek is fel tud fogni olyan bonyolult dolgokat hogy miért gömbölyű a föld.

2016. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jah hát igen, végül is :D én 16/f vagyok és én is viszonylag későn érő, de azért annyi eszem van hogy ilyen dolgokat felfogjak :)
2016. dec. 26. 21:12
 16/20 anonim ***** válasza:

De miért mondod magadra hogy későn érő mikor a legfrissebb pciszológiai kutatások eredményei is azt mutatják 24 éves korig nem érik meg az ember agya ,mármint a személyisége a tudata.


Nekem se volt kiforrott világnézetem 24 évesen ,én is bevettem kisebb vallási megtévesztő filmeket a yutubon ,hajlottam a Hovind féle keresztény teremtési meséhez is de nem szerelmesedtem belé. Igaz 8 éve még nem volt így feltöltve infromációkkal a net ,nem olyan volt a googli hogy bevertél valamit és már folyt is ki a megoldás. A szégyen az hogy vannak akik ma is csak egyoldalúan tudnak tájékozódni pedig most aztán van választék .

2016. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
51%
Isten létezése! Aki kételkedik a lapos földben,saját isten létét tagadja meg
2017. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Fuh ez az infobubble nevű retardált veszélyesen debil...
2017. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért nem mondjátok meg a válaszokat a youtubeon ?


Nem értette meg az iskolában. Miért nem világosítjátok akkor fel?

2017. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19: talán mert instant tiltja az összes őt cáfoló válaszadót? :D
2017. aug. 11. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!