Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha utazhatnál az időben, hova...

Ha utazhatnál az időben, hova mennél, és miért? Mit néznél meg, és miért? Mit élnél át, és miért?

Figyelt kérdés
Csak visszafelé.
2016. dec. 26. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehová. Aki innen, a jelenből nem ismeri a múltat, a helyszínen még sokkal zavarosabbnak fogja megélni. És kevés az esélye, mert sorozatosan olyant tesz, ami akkor és ott tilos és elítélendő.
2016. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Miért csak visszafelé? Ebben így nagy poén nincs, legalábbis számomra. Engem az emberiség jövője, illetve a jövőbeli tudásanyagának bizonyos részei érdekelnének.
2016. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
1800 évek eleje,hogy Lincolnt még csírájában folythassam vizbe.
2016. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a dinoszauruszok idejébe mennék vissza. Persze csak is egy tankkal hogy azért ne legyek könnyű préda :)

Hogy miért? Kíváncsi lennék hogy ahogy most jellemzik őket tényleg hasonlítanak e rá.

2016. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jövőbe mennék, egyrészt én is a technológia fejlődésére lennék kíváncsi, de érdekelne merre halad a kultúra, mennyire gondolkodnak másképp az akkori emberek. Azt hiszem az utópisztikus szebb világok felé mennék, ha léteznek majd egyáltalán olyanok.
2016. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy visszafelé. Akkor 1900. Valami jobb helyen (legyen meleg, alapvető higiénia...), lehet megpróbálnám felkeresni a történelem nagyobb alakjait, hogy beszélhessek velük történelmileg kevésbé fontosnak számító dolgokról.
2016. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a századforduló idejére mennék vissza!!
2016. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kinek nem tetszik,hogy Lincolnt likvidálnám?

Várom a pü-ket,ideológiát....

2016. dec. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!