Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha koffein tabbletát összetörv...

Ha koffein tabbletát összetörve belerakok egy alkoholos gyógynövényes hajszeszbe az úgy kivitelezhető vagy lép valami reakcióba?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség de most hajnövesztésbe vagyok és mindent kipróbálok eddig vízben oldottam fel a tablettákat és külön használtam,de most eszembe jutott mi lenne ha ebbe a gyógynövényes cuccba beletenném(Stella herba vita hajszeszről van most szó). Tehát az lenne a kérdésem hogy káros lehet e ez vagy elképzelhető hogy hasznos.(igen tudom van a plantur koffeines hajszesz olyanom is van csak azt nem tudom mindennap használni mert bezsírosodik a hajam ettől a stella herba vitától meg nem. Köszönöm előre is a segítséget.

2017. jan. 28. 11:13
 1/2 anonim válasza:
0%
Ezzel csak tönkre teszed magad ez hülyeség semmi köze nincs hozzá!A kettőnek semmi köze egymáshoz!
2017. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért teszem ezzel magam tönkre?
2017. jan. 29. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!