Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mik a slime hozzávalói?...

Mik a slime hozzávalói? (magyarul? )

Figyelt kérdés
Slimet akarok csinálni de nem tudom a pontos hozzávalókat. Aki leírná nagyon megköszönném!

#Slime #műfika
2017. jan. 29. 08:21
 1/5 anonim válasza:
41%

Borotvahab, folyekony ragaszto, kukorica kemenyito, viz

Adagokat meg ki kell kiserletezni.

2017. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ssarahh17 válasza:
hozzávalók: (rendeltem internetről) Elmer's glue folyékony ragsztót (csak mert én magyarországon nem találtam jobb folyákony ragasztót), gyógyszertárban lehet venni borax port (grammra), hajhab/borotvahab (bár e nélkül is el lehet készíteni, csak így sokkal puhább, lágyabb lesz) és sima csapvíz. És ha szeretnél, adhatsz hozzá kis babaolajat, mert attól is puhább lesz, és ételszínezéket.
2017. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ssarahh17 válasza:
És ugyanannyi vizet kevertem össze mint ragasztót egy tálba, hozzáadtam a haj/borotva-habot, összekevertem, majd a babaolajat, és végül egy teáskanál boraxot összekevertem egy pohár vízben, és nagyon apránként hozzáadtam. De vígyázz, mert ha túl sokat raksz bele, akkor nem fog nyúlni csak szakadni. mikor már elkezd összeállni, vedd ki a kezedbe, és kezd el "gyúrni", ameddig össze nem áll.
2017. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2017. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igazábol a legkonnyebb recept az simán folyékony ragaszto és borax deee ha teszel bele borotvahabot akkor nagyon jo lesz
2018. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!