Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mitől van ennyire nagy szmog...

Mitől van ennyire nagy szmog Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

"hol tanulsz te politikát meg gazdaságot? Fészbúkon?"


Politika és gazdaság? Tedd félre a valóságfóbiádat és a Fidesz imádatodat, tanulmányozd a korrupt Fidesz kormányzását 2010-napjainkig ;)

2017. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Ez a probléma, hogy mindenki azt képzeli hogy az állam feladata az, hogy mint egy anyuka gondoskodjon a népről aki meg egy maga alá szart csecsemő. De ez elég nags félre értés. Még mielőtt azt hinnéd, véletlenül sem ezt a korrupt maffiakormányt akarom védeni. Csak az emberek is idióták.
2017. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj, hogy az egyikből következik a másik ha ez nektek túl magas. Például ha az állam az olcsó gázt a haver cégén keresztül adja a parasztnak (lásd ma a Fidesz kormányt) akkor annak mindig olyan is lesz az ára. És amikor azt kérdezik a kormánytól ugyan mennyiért szerzi be a gázt a haveri érdekeltségű cég akkor van pofája azt mondani azt nem tudja mert az titkos. Akkor? Ez nem a kormány?


És ez csak egy része a kormányon múló okok közül annak miért nem tud gázt használni a magyarok egyre nagyobb része.

2017. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
Azért ezt ti se gondoljátok komolyan, hogy valaki azért nem tud gázzal fűteni, mert xy kormány van. Az az ember az előző kormányzásnál se tudott gázzal fűteni és a következőnél se fog tudni. Hangsúlyozom nem a fideszt akarom védeni, Isten ments, de ne mossatok már mindent össze.
2017. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
57%

"Azért ezt ti se gondoljátok komolyan, hogy valaki azért nem tud gázzal fűteni, mert xy kormány van."


Neked extra nehéz a felfogásod. Ha egy kormány működése alatt a létminimum alatt élők száma megnő 1.000.000 fővel, mert durván ennyivel nőtt a Fidesz kormányzása alatt, ajánlom a 2014-ig vezetett KSH kimutatás tanulmányozását erről, akkor megnő azok száma is akik bizonyos dolgokat már nem fognak tudni többé megfizetni! Például a GÁZFŰTÉST, helló. Ezt nem érteni........

2017. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
De vágod, hogy a mélynyomorból egy kormány se fog kivakarni. Én is rühellem ezeket a férgeket, de mindent a kormányra fogtok ha épp nincs más. Olyat én még egy magyartól nem halottam, hogy azért nem kapok munkát mert 2 forintot nem érek a munkaerő piacon és ez főleg az én hibám.
2017. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
És nem gyenge a felfogásom, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ha téged kizárólag az tart épp a létminimumon a full nyomor helyett, hogy épp milyen regnáló kormány van, akkor az már régen rossz. Ott egy kormányváltás sem fog téged kihúzni a szarból.
2017. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy egyik kormány sem húz ki a szarból (azért ez sem igaz így...), de feltétlenül akkor bele kell lökni homlokig az ilyen embert a kormánynak?


Hasonló a nagy "engem nem érint semelyik kormány semmilyen döntése" maszlag, de ez utópia. És hülye aki ezt komolyan gondolja.

2017. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Én ilyet sehol nen írtam, hogy nem érint. De nen ezen fog múlni,hogy tudok e fűteni.
2017. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim válasza:
Ha nem finganál állandóan kevesebb lenne
2017. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!