Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mitől van ennyire nagy szmog...

Mitől van ennyire nagy szmog Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

"Én ilyet sehol nen írtam, hogy nem érint. De nen ezen fog múlni,hogy tudok e fűteni."


Aki minimálbért keres annak ezen fog. Aki közmunkabért az pláne Tudod ez hány ember? Tudtad, hogy rajtad kívül is élnek emberek Magyarországon??? Tudtad, hogy vannak olyan helyek a világon ahol a minimálbéres is simán megél?

2017. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 kovpet ***** válasza:
100%

A kormány dolga lenne esélyt teremteni a normális tanuláshoz, a normális piaci versenyhez és a normális egészségügyi ellátáshoz, ha arra van szükség.

Én úgy látom, ezekben enyhén szólva sem jeleskedik a mostani kormány. Na, nem mintha az előzőek annyira a szívükön viselték volna ezeket az ügyeket, de legalább nem ennyire látványosan tettek az egészre mint a mostaniak, akiknek már a látszat sem fontos, inkább tettek róla, hogy ne legyen, aki leírja vagy bemutatja a látszatot.

2017. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez kb. 100 év hozadéka, hogy a most Magyarországon annyi a minimálbér, amiből nem tudsz tisztességesen megélni. Akármennyire semmirekellő a mostani meg az előző kormány, kizárólag rájuk mutogatni ostobaság. Lehet ausztriához hasonlítgatni az országunkat csak értelme nem sok van. Kicsit mélyebben van a probléma, nem elég a felszínt kapargatni.
2017. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 Wadmalac ***** válasza:
0%

"Tedd félre a valóságfóbiádat és a Fidesz imádatodat"

Látod, ez a baj veletek. Amint valaki azt mondja, valótlant állítotok (és a mai fűtési helyzet SOKKAL RÉGEBBI okokra vezethető vissza, mint a Fidesz-kormány), az mindjárt Fidesz-bérenc.


A világ nem fekete és fehér.

2017. febr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 Wadmalac ***** válasza:
24%

#53:

Pontosan erről van szó.

2017. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
0%

Kire szavaznál a szmog ellen?

Melyik párt tud valódi szmog ellenes lépéseket eszközölni?

2017. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 Wadmalac ***** válasza:
41%

"Melyik párt tud valódi szmog ellenes lépéseket eszközölni?"


Jogos a kérdés. Lehet köpködni, orbánozni, de ez nem pártpolitikai kérdés, hanem súlyos gazdasági.

2017. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 dq ***** válasza:
75%

#56 :


LMP-re, ők a zöld párt.

2017. febr. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
33%

Most már végkép nem értem. Amikor kifogás van az ellen, hogy bármilyen párt tehet a szmogról. Lepontoztok a geczibe.

Amikor megkérdem, hogy milyen párt tudna segíteni a szmogban, lepontoztok a geczibe.

2017. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Olvasni való:

[link]

2017. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!