Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyságrendileg hány ember...

Dq kérdése:

Nagyságrendileg hány ember halhat meg az USA-ban évente vízkőoldó + hipó összeöntésének következtében (balesetben)?

Figyelt kérdés

Született egy olyan kijelentés hogy 7-10000, amit én nagyon soknak érzek.


(( Ennek a kérdésnek a leírásában: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo.. ))


Nézegettem az élettani hatásait hogy mennyire mérgező a gáz; halálozási listákat; magyar és angol nyelvű híreket hogy általában milyen számok írnak stb.


De nem találtam statisztikát.

Én inkább 0-7 (darab fej) körülire tenném. Az reálisabb?


Valaki talál statisztikát, vagy, tud ennek a veszélyességéről valami pontosabbat, netán ért a balesetvédelmi számításokhoz?


Köszi



2017. febr. 12. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok az a 10 000, hiszen önmagában az összeöntéstől még nem halsz meg, csak marni fogja a gáz a légutaidat.
2017. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:
100%
Keresgéltem, de nem találtam adatokat halálos esetekről angol nyelvű oldalakon, csak bőr- légúti és szemsérülésekről.
2017. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!