Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van olyan ma is élő ember aki...

Van olyan ma is élő ember aki harcolt régen az 1848/49-es szabadságharcban?

Figyelt kérdés
Az interneten olvastam hogy a ma élő legidősebb ember is elmúlt 300 éves szóval lehetséges.

2017. márc. 15. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van 300 éves ember. De olyan biztos nincs, aki élt a szabadságharc idején. Még az is nagyon kevés, aki az I. VH. idején volt csecsemő.
2017. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten sok marhaságot olvashatsz. Pl lásd a kérdésed!
2017. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt olvastam az interneten, hogy a Föld lapos és a belső oldalán élünk, a Hold egy kongó idegen náci űrbázis 24 fényévnyire innen, az embereket pedig az annunakik tenyésztették ki a lumbulábiakkal meg a reptíliánokkal összefogva. Nem kell minden baromságot azonnal beszopni, amit az interneten olvasol.

Az internet egy óriási nagy információs szemétdomb, amiből mindenki azt túr ki magának, amit akar. Kérdés, hogy a sok bithulladék közül ki tudod-e válogatni az értékes információt, vagy megelégszel az ömlesztett szeméttel is.

2017. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 meszike91 ***** válasza:
100%
Nincs.
2017. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ma is élő legidősebb emberek:

[link]

A legidősebb 1899-ben született.

2017. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó: ezek a legidősebb ismert, ellenőrzött korú emberek. Nem tudunk azokról, akikről nem tudunk.


Olyan szinte biztos nincs, aki harcolt akkor, és ma él. Csak jógikról meg táltosokról ÁLLÍTJÁK, hogy képesek több száz évig élni, rájuk meg nem jellemző, hogy háborúkban részt vennének. Ahogy az se, hogy a Guinness rekordok könyvének vagy a Fókusz stábjának bizonygatnák, hogy ők hűde hányévesek.

2017. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

" Az interneten olvastam hogy a ma élő legidősebb ember is elmúlt 300 éves szóval lehetséges"

Én meg superman-ről olvastam, ezek szerint ő is létezik

2017. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudunk azokról, akikről nem tudunk."

Valami választ mégiscsak kell adni, arról viszont nem lehet nyilatkozni, amit nem tudunk. Vagy az a válasz, hogy senki nem tudja, de lehet?


Kérdező, válassz a két lehetséges válasz közül:

1. Nincs megalapozott információnk arról, hogy élne ilyen ember.

2. Nem tudjuk, minden lehetséges... Igaz, hogy legjobb tudásunk szerint a két világháború között halt meg az utolsó 48-as honvéd 102 évesen, de mit lehet tudni, hátha valaki túlélte 80-90 évvel.

2017. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ott harcoltam és most is élek, de nem vagyok ember.
2017. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"Az internettel az a baj, hogy sosem lehetünk biztosak a források hitelességében." /Petőfi Sándor/
2017. márc. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!