Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nikola Tesla szabad energia...

Nikola Tesla szabad energia autója valaki megépiti? A többit lent

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 4. 18:49
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
3%
Szegény Széles Gábor is politikai nyomás hatására állt el az ingyenes energiaforrás sorozatgyártásától, mert ezzel keresztülhúzta volna a rezsicsökkentésre, és az atomerőmű építésre vonatkozó kormányzati terveket.
2017. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Ja, persze.

Azért nem ment ki pl. Amerikába, ahol aztán tényleg mindent meg lehet valósítani - HA működik.


EZOTÉRIA KATEGÓRIA!!!

2017. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 Wadmalac ***** válasza:
94%

"Ha már A KÉRDEZŐ nem akarja elfogadni a tudományos magyarázatokat, akkor a kérdése AZONNAL MEGY az ezotériára."

Ez egy teljesen jogos észrevétel, abszolút egyetértek.

2017. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt már eleve furcsa volt, hogy mi köze az "idegen, UFO, internet, oldal, NASA" kulcsszavaknak Teslához.
2017. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 Tislerics Máté ***** válasza:
95%

,,Akik így művelik a tudományt, nem mások mint az inkvizítorok modern változatai: minden új gondolat, minden, ami nem illeszthető be a fennálló rendbe, az nincs, azt könyörtelenül el kell pusztítani."


Nem kell elpusztítani! Ezt honnan veszed? Itt csak arról van szó, hogy nem kell fölöslegesen komolyan venni! Egy kérdést csak úgy lehet megválaszolni, ha ismered a változókat!


Itt egy kérdés: Mennyi idő alatt gyorsul fel egy autó 100-ra? Nem tudod megválaszolni ugye? Miért?! mert nem ismered milyen autó, milyen út, milyen közeg, milyen 100? km/h, vagy mph? Érted már? Ilyen kérdésekkel nem foglakozik a tudomány, mert nincs értelme!


Az új ötleteket úgy hívjuk a tudományos terminológiában hogy hipotézis! Ezek várnak arra, hogy elmélet válhasson belőlük! Az elmélet meg egy számtalan módon bizonyított, alátámasztott, megfigyelt, ellenőrzött, eredmény! A világ megismerése nem egyszerű! Ahhoz hogy biztosak lehessünk abban, hogy jó úton járunk, nagyon szigorú módszertanra van szükség! Az érzelmek, a hit, a babonák megtévesztenek és nem engedik érvényesülni a tiszta logikát és a megértés folyamatát!


Nyilván sokkal több olyan dolog van, amit nem értünk! De ha mindegyikkel pusztán logikai módszerekkel elkezdenénk foglalkozni nem jutnánk semmire! A tudománynak legalább vannak biztos pontjai, amik támpontok is lehetnek a hipotézisek bizonyításához! ilyen például a fénysebesség (meg lehet mérni), vagy a meglévő elméletek, pl.: Speciális relativitás elmélet, aminek ismerete nélkül nem lehetne GPS rendszereket működtetni!


,,A tudománynak egy másik alappillére, hogy kritikusan szemlél minden eredményt, s megkérdőjelez minden, mégoly szilárdnak hitt tételt."


Na! látom kezded érteni! Pontosan ez a lényeg! Ha mindent megkérdőjelezünk, akkor azok a törvények maradnak, amiket a tudomány MA is használ! Azokba nem sikerült eddig belekötnünk! Ezért használjuk azokat és ezért tud fejlődni a tudomány! mert jó alapokon nyugszik és nem dől össze mint egy kártyavár! Az ezoterikus gondolatokból még 3 kártyát sem tudnál összeilleszteni úgy, hogy megálljanak... nem hogy egy kártyavárat!


A tudomány nem az ötletek félredobásáról szól, hanem a megértésükről!

2017. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg ennyire bunkó parasztok vagytok, hogy az iróniát ilyen szinten se értitek? El vagyok keseredve!
2017. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
51%

Bocsesz, de semmi nem utalt rá hogy ironizálásból írsz be egy olyan szöveget, amilyeneket az átlag szabadenergiafanatikusok szoktak. Ezt még bizony tanulnod kell, hogy fejezd ki magad.

Én ettől azért még nem érzem magam bunkó parasztnak.

2017. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
95%

#37: +1


Iróniának - így visszaolvasva - tényleg nem rossz. De az olvasás pillanatában én is arra gyanakodtam, hogy egy újabb eszement tolta ide a bringát ezós hülyeségeket benyögdösni. Szóval bocsi a minuszért... :) (Nem volt eléggé ironikus ahhoz, hogy kétségtelenül ironizálásnak tűnjön. Még hozzádobhattál volna valami extrát is, ami már egy vérezóstól is sok lenne.)

2017. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 Wadmalac ***** válasza:
95%

Én sem vettem észre az iróniát, esetleg a szeleses kommentben.

Sajnos sok ezós ezt halál komolyan nyomja.

Szerintem biztonsági kódként minden ironikus kommentbe be kéne épíeni valaho la lumbulábiak vagy reptoidok említését, hogy mindenki vágja a komolytalanságot. :D

2017. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Az se jó ötlet: sokan vérkomolyan gondolják.
2017. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!