Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak olyan nem...

Szerintetek vannak olyan nem felfedezett barlangok amellyekben a barlang c. filmben (ahol csak nők vannak) szörnyek vannak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 19:34
 1/7 anonim válasza:
persze..én is jártam ilyen helyen...meg is sebesültem; csak az orvosok gyors beavatkozásának köszönhető h életben maradtam
2010. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sohasem tudni!:)
2010. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdésednek nincs értelme. Nem sikerült egy értelmes mondatban megfogalmaznod, hogy mire lennél kíváncsi.

Szerintem fuss neki mégegyszer.

2010. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vannak olyan elhagytott barlangok amiben ilyen emberszerü szörnyek vannyak mint pl: a barlang c. filmben?
2010. máj. 18. 15:08
 5/7 A kérdező kommentje:
és komoly válaszoka kérek
2010. máj. 18. 15:08
 6/7 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2010. máj. 18. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, ebben már csak néhány hiba volt, de tudomásom szerint sajnos nincsenek ilyen barlangok. Számtalan különleges barlangi élölény létezik, de emberszerü sajnos nem (a barlangászokat kivéve, amik szinte külön állatfaj).
2010. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!