Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Matematikából klaszteranalízis...

Matematikából klaszteranalízisből van magyar leírást? Olyan kell ami fent van a neten, akár warezban, pdf-ben.

Figyelt kérdés
Az opensource támogatója vagyok, nem vagyok hajlandó érte fizetni. Pláne, hogy több generációs ismeretanyagról van szó.

#klaszteranalízis
2017. jún. 7. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pattogás meg ideologizálás helyett tanulj meg angolul.
2017. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz, nem tudok? Ha tudsz segíteni, akkor segíts. Másoknak is jót teszel. Ha nem akkor ne írj ilyeneket.
2017. jún. 9. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon, hogy:

1. nem kérdezel, hanem kérsz

2. és még külön írod, hogy illegális anyag is jöhet


Csak azért nem törölték ezt a kérdést, mert rajtam kívül meg se nyitotta senki.


Amit Google-lel megtalálsz, az van. Nyilván megpróbáltad, láttad az egyetemi jegyzeteket, de ezeket gondolom nem tartottad elég jónak, amit amúgy megértek. Neked egy tankönyv kéne. De senki nem azért ír/fordít tankönyveket, hogy azt te ingyen lenyúld. Az opensource szövegedet meg gondold át, ez a filozófia ugyanis véletlenül sem azt jelenti, hogy beleszarhatsz mások szerzői jogaiba, mondom ezt open source szoftvert fejlesztő kutatóként.

2017. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért illegális mert valaki önkényesen eldönti, hogy na akkor holnaptól ezért fizetni kell? F*ck you M1crosoft meg hasonlók. OK?
2017. jún. 11. 23:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek arányában hányan veszik meg ha fent van warezban? Az információszabadság menti meg az emberiséget nem a szerzői jog. Csak ezt sokan nem tudják megérteni. Mondom ezt én is nyílt forráskódú fejlesztőként. A szerzői jog csak arra való hogy késleltesse a kiszivárgást, miközben egyesek degeszre tömik a zsebüket rengeteg ember "kárán". Várom továbbra is a warez tippeket.
2017. jún. 11. 23:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, a két utolsó hozzászólóval értek én is maximálisan egyet, nem a kapitalista pénzéhes korrupt emberekkel. Örülök, hogy vannak még hasonlóan "nyíltan, nyílt információ áramlást támogató" társaim. Ilyen emberek nélkül, az internet is csak egy szerzői jogvédett szerzemény lenne. Onnantól mindenért súlyosan fizetni kellene, még ezért a pár karakterért is. Nem tudom győzné-e a bolygó lakossága dollár trilliárdokkal. Na ez a szerzői jog -> Pár ember gazdúlását, a többi ember tönkretevését, butulását, irányíthatóságát, nyomorba döntését okozza, okozta. Ha meg valamit nagyon szeretek, akkor ÉN magam támogatom anyagilag!
2018. márc. 30. 04:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó két hozzászólást nem "hasonlóan gondolkodó társaid" írták, hanem te magad, te skizofrén.
2018. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Keressetek rá erre, és kapcsoljátok be a feliratot ha nem megy az angol:


Free software, free society Richard Stallman at TEDxGeneva 2014

2018. júl. 15. 12:07
 9/9 A kérdező kommentje:
2018. júl. 15. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!