Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen módszereket alkalmaztok...

Milyen módszereket alkalmaztok, hogy rendszerezzétek a gondolataitokat? Úgy érzem, hogy nekem hatalmas káosz uralkodik a fejemben.

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Akinek nincs esze, legyen notesze! Nekem is van+spirálfüzet.
2017. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Garpe ***** válasza:

1. Elengedem a felesleges gondolatokat

2. Kimondom, felmondom diktafonra

3. Leírom, estleg a diktafonra mondottakat be rendezem.

2017. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden temat, hondolatot, tudast kategorizalok, mappakba, almappakba helyezek kulonbozo szempontok alapjan
2017. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sundance_Elwood válasza:
noteszb_zi vagyok, mindenre külön füzetkém van, iskolai feladatok, család-magánéleti problémák vázlatfüzete,elolvasandó művek, otthoni teendők, stb. Vagy hallgass zenét. ülj le egy csendes sarokba és válaszz egy hangulatodnak megfelelőt, aztán találomra indíts el olyanokat is, amiket még nem hallottál. Az agyad közben nagyjából összeszedi magàt, én két óra zeneterápia után úgy érzem a világot is meg tudnám vàltani.
2017. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!