Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudnátok elképzelni...

Ti hogyan tudnátok elképzelni Magyarországot 100 év múlva?

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 00:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
82%
Jobb esetben Fallout 3, rosszabb esetben cigányok és narancsültetvények, ja, és az út aszfaltjába is traffipax van építve.
2017. okt. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy. Száz éven belül minden országot elsöpör az atom.
2017. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
63%
Jövőre mrgvalasztjak újra a fideszt, tehát mi nem éljük meg azt az atomot: a demokratikus ellenzék láncos Fletója szerint jövőre ezzel eljön az Antikrisztus harmadjára is egymás után. Így Magyarország helyén Európa térképén egy kenkoves oriasvulkan tör ki, melyben a Fidesz szavazókat elevenen emészti el a Soros által tervezett illegális lávafolyam.
2017. okt. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Nagyobb lesz a szakadék a kőgazdagok, és a szegények közt. Elektromos busszal lehet menni a gyárba robotolni. Még több fölösleges kütyü lesz, és kevesebb valódi kapcsolat. A lakosság egyik fele külföldre készül, a másik része alkoholista, vagy nyugtató függő lesz.
2017. okt. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Indulj ki abból, milyen volt 100 évvel ezelőtt, 1917-ben :)


Szebb és jobb lett az élet, a fejlődés megállíthatatlannak tűnik, de az ember és a szokásai vajmi keveset változtak.

2017. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Wadmalac ***** válasza:
51%
Pontosan olyan lesz, mint mondjuk Bécs 80 év múlva.
2017. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én bárhogy el tudom képzelni, elég élénk fantáziám van :) Főleg néhány sör után. Simán el tudom képzelni úgy is, hogy ezer szintes felhőkarcolók nőnek ki az Alföldből, amit 40 sávos szupersztráda köt össze Los Angelessel, meg úgy is hogy kietlen pusztaság az egész, meg úgy is hogy Süsü a sárkány játszik ipiapacsot a csillámpónikkal Puzsér hátán kockás lábszárvédőben.

Pedig ma még nem is ittam semmit se :D

2017. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mint az Elysium c. filmben.

Az Elysium az űrben lesz, Magyarország pedig a Földön, a zűrben. :-(

2017. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Wadmalac ***** válasza:

"Simán el tudom képzelni úgy is, hogy ezer szintes felhőkarcolók nőnek ki az Alföldből"

Fele lefelé ásva.

"amit 40 sávos szupersztráda köt össze Los Angelessel"

Hyperloop.

Amúgy szerintem addigra csupán az európai légijáratok lesznek normál légköri (de elektromos vagy hidrogén-üzeműek) járatok, minden más szuborbitális légkör-határi sok mach-os járat lesz.


:)

2017. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

93000 négyzetkilométer, 8-11 millió lakos, a többsége változatlanul hőzöng vagy siránkozik, minden dolognak a könnyebbik végit keresi.

Felhőkarcolók? - ki akarna itt építeni? Amit a maradék magyar "szakértők", az a felénél összedől. Sajnos nem temeti maga alá a tervezőjét/kivitelezőjét.

Sztráda? - Los Angelest nem tudom, de reménykedem, hogy a 44-es utat ez alatt felújítják.

Légitársaság? - igen, szerintem is jönnek majd errefelé.


Pesszimista vagy? még sokkal rosszabb.

Optimista vagy? ez lesz a világ legszebb országa.

Realista vagy? mondj egy jó okot, amitől a lapvető változás lenne. Persze, minden kapható lesz, ami külföldön, lesznek, akik meg is veszik, de ez nem változás, most is így van.

2017. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!