Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért tiszteljük Teller Edét?

Miért tiszteljük Teller Edét?

Figyelt kérdés

Ideje boncolgatom a kérdést, de nem tudom miért tiszteljük Teller Edét? Mert a világ történelem,legpusztítóbb fegyverét találta fel?

Ugyanez érdekel a legnagyobb művészekre tekintve. Tiszteljük, mert újat alkotnak, ugyanakkor a többségük alkoholista, vagy drog függő. De a Józsi bácsit nem tudjuk tisztelni a helyi krimóbol, mert megissza a részét.



2017. nov. 23. 19:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Urolsó... Csigavér. Már régen képbe tettek. Tökéletesen egyet értek avval, amiket írtok.
2017. nov. 24. 12:04
 12/14 Mojjo ***** válasza:
@11: Sorry, nem olvastam őket. De most így átolvasva a válaszokat sem látom, hogy ki lett volna tárgyalva, vagy akár fel lett volna vetve az a kérdés, hogy mégis milyen felmérés/statisztika/kutatás van a birtokodban, ami alapján magabiztosan kijelenthető, hogy a legnagyobb művészek többsége alkesz/drogos.
2017. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mai napig minden műfajban, nagy számban előfordul, hogy kiderül az előadó bármilyen tudatmódosító szer hatása alatt adott koncertet. Talán ez segíti a kreativitásban, nem véletlenül használják az "illuminált állapot" kifejezést(Világos,világosult,felvilágosult a tudata). Nem kell ide statisztika, elég egy kicsit gondolkodni, és kialakul egy kép. Nem vagyok uninteligens, csak bizonyos dolgokban tudatlan. Ezért is szeretem kivesézni a dolgokat, mielőtt/után bármit is elolvasnék.
2017. nov. 24. 13:04
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az eszéért!
2017. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!