Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy készítsek házilag íjpuská...

Hogy készítsek házilag íjpuskát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Milyen fajta acélt használjak hozzá, ami nagyon rugalmas, többszöri használat után sem ferdül el és nem akarok venni, hanem valamiből kiszedni vagy levágni. Milyen szerkezete tartalmaznak ilyen fajta acélt?
2010. jún. 7. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Van laprúgóacél. Hol találnál pont olyan vastagot ami jó nem tudom.
2010. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
régi teherautók alvázából tudsz ilyet szerezni, ha semmiképpen nem akarsz venni. De egyszerübb venni...
2010. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Téged is idegesít a szomszéd macskája?
2010. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sulfur ***** válasza:

Szerintem a szomszéd idegesíti.

Igen, federt sz7oktak ilyen célraa ajánlani. De az olyan erős, hogy nem tudom, mivel tudod felajzani. Nem egyszerűbb készen megvenni?

2010. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként azért nem akarok venni, mert szeretek barkácsolni és ez így olcsóbb is lenne:)
2010. jún. 7. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Végy egy darab féderlapot ami kb 4-6mm vastag, kell még hozzá acélsodrony, vagy jó minőségű kötél. Némi kemény fa két darab amit azonos méretűre szabsz majd dekopír fűrésszel. kiigazítod csiszoló papírral, vagy ha van egy jó asztalos ismerősöd elkészíti. Kell még reszelő, hogy feszítőkar fülecskéit ahova az ideg jön kifarigcsáld. De mindeközben a kioldó szerkezetről se feledkezzünk meg. Meg némi enyvről, vagy ipari ragasztóról....


Én a sajátom fél évnyi barkácsolás után feladtam , mert hamar tönkrement...

jobban jársz ha veszel....

[link]

2010. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!