Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, fog valaha is...

Mit gondoltok, fog valaha is akkora teret nyerni a vegánság, hogy teljesen felszámolják a hús- és tejipart?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:

Egyébként mai napig tartok vega napokat, és felelevenítem a jó kis receptjeimet. Imádom a salátás dolgokat, tökös, répás, cukkinis szetteket. Kivétel a szója, annak minden formájától öklendezek. Soha nem bírtam megenni :D és még fel is puffadok tőle.


Na meg a desszertek is nagyon finomak, smoothiek áfonyával, magokkal. Igaz ott egy kis tejjel vagy joghurttal mindig feldobtam (na ezért jó, én szabad vagyok, nem köt semmi szabály)


Egy szó mint száz, én legalább elismerem, próbáltam, tényleg lehet jó vega kajákat is összehozni.

2018. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim válasza:
Remélem nem, vagy csak a nagyon távoli jövőben. Én szeretem a húst, s az emberek többsége is. Most nem mondom, hogy nem tudnánk átállni, de én azon a véleményen vagyok, hogy mindenki egyen azt, amit szeretne. Senkinek semmi köze, hogy ki mit eszik szerintem. :)
2020. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
Lesz laborhús, és akkor igen.
2020. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Lesz majd felháborodás, amikor a gazdák azért vágják le az állataikat, mert már nem tudják eladni a húst és a tejet.
2020. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
Utolsó, te is biztos el tudod képzelni - sok logia kell hozzá- hogy ha tömegcikké válik a laborhús, azzal párhuzamosan fokozatosan le lehet cskkenteni a haszonállat állományok számát. Már megint egy kamuérv, a kötekedés kedvéért...
2020. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!