Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek helyes? [A...

Ez szerintetek helyes? [A videó lent! ]

Figyelt kérdés

Először azthittem valami kataszrófa filmből kivágott részlet

és megöli az embereket. Hogy valani ilyen vége lessz. De! Ez IGAZI! Mondjuk lehet rajta látni de akkor is. Nemsokára nem eggyes népcsoportoktól kell tartanunk... Szerintem ez kicsit hátborzongató!!!! Http://www.youtube.com/watch? V=8u851QAE5w0


2010. jún. 14. 23:46
 1/7 A kérdező kommentje:
(Nem valami anorexiás nő van benne!)
2010. jún. 14. 23:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be a link


Hol van pikicsunáj?

2010. jún. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=8u851QAE5w0


Erre gondoltál ? Ez egy robotos videó, és elképzelni se tudom mi bajod vele.


Vagy pontosítsd már a linket légyszíves ...


maci

2010. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem az aggódásod!Tényleg elgondolkoztató,de nem szabad mindenben azonnal a rosszat látni!

Nagyon jópofa "játékszer",remélem az is marad!

2010. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ez a link bocs.
2010. jún. 15. 12:28
 6/7 A kérdező kommentje:
(3 mal feljebb)
2010. jún. 15. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
A Cyber tehnologia az egyik legmodernebb fejlesztes es ha egy robotot gyartanak akkor nem biztos hogy azert gyartjak hogy embert oljon ... a mai vilagban japan mar tobb szaz robotot gyartott haztartasi celokbol s mar tobb nagyobb gazdag csaladnak van .... az USA mar fejleszti a maga robotait ami kizarolag a katonak helyere lep majd ... felfegyverezve s mesterseges inteligencianak koszonhetoen mindent felismer a legmodernebb szamitogepes s szatelitrendszerrel lessz elatva ... Mar kigondoltak hogy mi is lessz a harmadik vilaghaboruban a katonak hellyen s a tankok helyen ... ROBOTOK s KLONOK .... !
2010. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!