Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyha a jövő nagyon megváltoz...

Hogyha a jövő nagyon megváltozik, vagyis én eltűnök akkor meghalok, vagy pedig észrevétlenül a múltba kerülök és nem veszek észre semmit? Mint a ki vagy dokiban.

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, hogyha a jövő nagyon meg változik, akkor te eltűnsz és észrevétlenül a múltba kerülve nagyon meghalsz, és közben észre sem veszel semmmit.
2018. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzél kevesebb tévét, inkább olvasgass...
2018. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel a múltba utazva megváltoztatni a jövőt legfeljebb valami sci-fiben lehetséges, mint potenciális írón, kizárólag rajtad múlik hogy az ilyen eseményből eredő paradoxonokkal mit kezdesz.
2018. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ma 18:56 szerintem inkább te nézzél tvt, mert a könyv napjainkban nem létezik, mégis ki a fene olvas könyvet??!
2018. aug. 25. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:

"mert a könyv napjainkban nem létezik, mégis ki a fene olvas könyvet"

???

Ha ez irónia akart lenni, elég gyengére sikeredett.

2018. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ma 20:05 mijért let vona íronia? szted vicnek szántam? :D
2018. aug. 25. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi? Miért kerülnél a múltba? Vagy mitől? A jövőben meghalsz és kész. Azután már semmit nem fogsz észrevenni.

Vagy még azt lehetne megpróbálni, hogy érthetően teszed fel a kérdésedet.

2018. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mijért let vona íronia? szted vicnek szántam?"

Hát, a másik lehetőség hogy tudatlanságból írtad hogy az emberek ne olvasnának...

2018. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minden azon múlik, hogy te változtattad meg a jövőt vagy más. Ha létezne időutazás és valaki már megváltoztatta a jövőt, akkor nagyon úgy néz ki, hogy számunkra mindez nem érzékelhető. Ha te vagy az időutazó, akkor alternatív idővonalat hozol létre amit egy másik doki már elmagyarázott egy másik filmben.

Látod hogy az a baj, hogy nem néztél még elég filmet? Biztos titokban elolvastál egy-két könyvet is, arra pazaroltad az időt.

Különben érthetőbb lenne a kérdésed ha leírnád melyik részre gondolsz, mi történt benne pontosan.

2018. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex Fly ***** válasza:
Ha a jövő megváltozik, annak a jelenben semmiféle hatása nincs. Rád nézve sem. A jövő nem is változhat: mihez képest változna, ami még nincs?
2018. aug. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!