Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen globális felmelegedés...

Milyen globális felmelegedés hatásairól beszélünk amikor ezen a napon 1963-ban Baján 24,7 fok volt?

Figyelt kérdés

most meg 14-15 fok ha lesz,

1963-nak meg még semmi köze nem volt a globális felmelegedéshez mégis milyen meleg volt novemberhez képest vagy ha tévedek akkor csak annyi hogy 1920-30-as években is vannak igen komoly meleg rekordok akkor meg végkép nem volt semmi ilyesmi.


2018. nov. 16. 12:58
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Elsőként olvasd el ezt kérlek:

[link]

2018. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt elolvasom, azt azért elmondanám, hogy nem azt mondtam, hogy nincs globális felmelegedés, hanem azt, hogy az a tény, hogy most novemberben meleg van az nem feltétlen a globális felmelegedés hatása.
2018. nov. 16. 13:11
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
A globális felmelegedés nem arról szól hogy január ötödikén vagy augusztus tizedikén hány fok van.
2018. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

A globális felmelegedés nem arról szól, hogy január ötödikén vagy augusztus tizedikén hány fok van. Baján. (???)

Ez legfeljebb (időben és térben) LOKÁLIS anomália.

Globális: az egész Föld problémája. Baja. :D

2018. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Én sem tudom, miért mondják, hogy emelkedik az üzemanyag ára. Én tíz éve minden alkalommal 4000-ért tankolok.


Ha a dédapám végigpipázott hatvan évet, minden nap betolt egy reggeli, egy déli és egy esti felest, naponta megevett negyven deka szalonnát meg fél kiló kolbászt, mégis 96 évet élt, nem bizonyíték arra, hogy a dohányzás, az alkohol és a túlzott koleszterin-bevitel nem káros az egészségre.


Ha a tengeren viharban partközelben három méteres hullámok vannak ,nem bizonyíték arra, hogy nincs is 1 méteres apály.

2018. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!