Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan könyvet ami...

Valaki tud olyan könyvet ami kifejezetten a gerinc ortopédiával vagy a gerinc ferdüléssel foglalkozik?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 18:51
1 2
 1/12 anonim válasza:

Miért kell ez neked? Ezzel szeretnél továbbtanulni vagy neked van ilyen problémád?

Bármi is van, azt fogadd meg, h a Neten olvasottaknak ne higy! Az orvos az aki tudja mi a baj.

2018. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De én a neten olvasom az első t is :D

És miért kell annyi mindenkit megműteni, ha a gyógyszerek használnak?

2018. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Igazából ezzel szeretnék foglalkozni meg ilyen problémám is van.
2018. nov. 21. 18:56
 4/12 anonim válasza:

Hát életem akkor jobban jársz, ha nem foglalkozol azzal ki mit ír.

Nekem is van egy ismerősöm. Ő eléggé szarul is járhatott volna. 39-28 fokos ferdükése volt és felrendelték pécsre (kb volt 4-5 hónapja javítani magán) Nagyon be volt parázva és erre még a sok hülyeség is rátett amit olvasott. A doki csak annyit mondott neki, h menjen úszni, meg otthon tornázzon, na meg ugye az előírt gyógytorna. Végül aztán nehezen de eljárt uszni meg Végezté otthon a tornán és nagyon sokat segített neki. 39ről le ment 30ra, 29ről meg 21re. Szóval inkbább hallgass a dokira.

Az 1. válaszoló vagyok am😊

2018. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 Igazából most én is így vagyok. 38-25 fokos ferdülés és engem is elküldtek Pécsre.Márciusra kaptam időpontot így nagyon fellélegeztem hogy lesz időm javítani rajta. Én is nagyon be vagyok parázva. Nem akarom hogy műtsenek. Az úszást én is most kezdem, gyógytornára eddig is jártam és otthon is csinálgattam. De igazából nekem a könyvek azért kellenének mert ezzel akarok tovább tanulni és szeretnék róla olvasni.
2018. nov. 21. 20:53
 6/12 anonim válasza:
Hát szívem olvas bátran, de a doki add igazán igazat. Nem kell félned, Március meg messze van. Simán javulni fogsz addigra, csak csináld amit előírtak. A hátúszás sokat segít, meg még van pár gyakorlat, mondjuk ahhoz kell más is, de tuti van szerintem aki elkisér és segít neked. A barátaidra és a családodra mindig támaszkodhatsz, na meg persze a párodra, ha van 😊
2018. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Ez most erőt adott és jobb kedvem is lett tőle. A barátaimra, a családomra és a páromra is támaszkodhatok, és nagyon hálás vagyok nekik érte. :)
2018. nov. 21. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Ahogy első írta, ne higgy el semmit amit itt írnak, a 4es komment egyértelmű 2 perc alatt lett kitalálva.

2. A hátúszásnak semmi köze a hátizmokhoz, mint ahogy a hason fekvés se erősíti a hasizmokat.

3. Sose értettem, ha valaki évek óta jár gyógytornára és csak rosszabbodik az állapota, hogy bízhat továbbra is benne.

4. Amerikában olyan az életszínvonal, hogy ingyen elmondják mi gyógyít meg, itt meg még az olvasástól is eltiltanak :D

Amiről beszéltem youtube csatornák:

athlean-x, ScottHermanFitness, Upright Health, Mind Pump TV


Tuti lesz majd aki megírja, hogy a 60 éves kövér orvos jobban tudja, bár amikor ő tanulta még az országot is tilos volt elhagyni ... nemhogy internet, meg külföldi könyv ...

2018. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm a válaszodat :)
2018. nov. 22. 20:33
 10/12 anonim válasza:

8 astól kérnék tanácsot. Én is érintett vagyok, de már elmúltam 19. Tehetek valamit még? S alakú a csigolyám gerincem görbült.

Hátúszás, gyógytesi semmit nem ért csak időpazarlás

2019. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!