Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a férfit aki...

Hogy hívják azt a férfit aki 1 millió dollárt ajánlott annak aki meggyőzni hogy vannak paranormális tevékenységek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

James Randi, szerintem akire gondolsz.

Hülye az az ember, egy kielégületlen nyugdíjas, aki népszerűségre vágyik, pedig egy barom.

2010. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van is olyan, aki tudná ezt bizonyítani, akkor se lenne olyan hülye, hogy pénzért elárulja a világnak. Nem érné meg meg neki. Az ember normális életre vágyik, de miután ezt valaki bemutatná(ha lenne ilyen) akkor onnantól kezdve vége a hétköznapi életének.
2010. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Tudom hogy megrázó lesz a válasz, de egy magyar származású emberkéről van szó (nem tudom hogy mennyi pénzt ajánlott fel, tehát lehet hogy másra gondoltál) Harry Houdini.:)

Noha rengetegen próbálkoztak az igazán nagy csalókat a legnehezebb átverni és ha valaki ő tényleg az volt. Évekig próbálkoztak a csalók (halott anyjával próbált beszélni) de mindenkire rábizonyította kóklerséget. Példakép lehetne jó pár embernek.


by Csabi

2010. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

James Randi a jó válasz, épp csak a jellemzése sántít. Nem kielégületlen nyugdíjas, aki népszerűségre vágyik, hanem egy volt bűvész, aki olyan szélhámosokat buktat le, akik azt állítják magukról, hogy képesek paranormális tevékenységre. Pl. Uri Geller is az egyik ilyen szélhámos.


A nemzetközi szkeptikus mozgalom aktivistája is, azt akarja elérni, hogy minden természetfeletti, okkult és paranormális jelenségről végre derüljön ki, hogy nem igazi, hanem csak átverés (ami egyébként a saját foglalkozása is volt éveken át).

2010. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!