Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a civilizáció eltűnne pár...

Ha a civilizáció eltűnne pár millió évre, aztán újra feltalálnák az internetet, léteznének még a jelenlegi oldalak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez most poén akar lenni ugye?
2009. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj, te mit gondolsz, a jelenlegi oldalak hol vannak? Az űrben keringenek örökké?
2009. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem,nem viccelek :|
2009. aug. 19. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
szerinted? A számítógépek, és velül együtt az adathordozók is lazán tönkremennek pár millió év alatt, anélkül meg kicsit nehezen marad meg bármi adat.
2009. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert nem tudom,nem kell letolni,vannak ezen az oldalon 100x hülyébb kérdések. lassan már kérdezni sem mer senki,mert letolják. -.-"
2009. aug. 19. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, első vagyok, ne haragudj, nem állt szándékomban megbántani.


Az Internet lényegében számítógépes hálózat, akármi, amit te az Interneten látsz, az valahol a nagyvilágban, egy számítógép memóriaegységén vagy adathordozóján megtalálható, és onnan jut el a hálózaton keresztül a számítógépedhez. Ha ezek a számítógépek elpusztulnak, akkor az adat is örökre elvész.

2009. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. aug. 19. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés nálam a "Mit csinál a szél, ha éppen nem fúj?" kategóriába tartozik.


Most minden bántás nélkül. Ha alaposabban végiggondoltad volna, mondjuk 1 vagy 2 egész percig eltöprengsz rajta, akkor magadtól is rájössz, mekkora badarság, és talán nem tetted volna fel ezt a kérdést. Nem a válaszadót kell elmarasztalni, hogy kiröhög, mert csak magadat teszed nevetségessé pusztán lustaságból.

2009. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igenis gondolkoztam rajta,és kérdeztem ismerősöket,rokonokat de senki se tudott segiteni,és én mivel a számitógép felépitéséhez nem értek,honnan tudtam volna?
2009. aug. 26. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!