Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Jartatok a BODIES kiallitason?...

Jartatok a BODIES kiallitason? Mi volt a benyomasotok? Velemeny?

Figyelt kérdés
Keszulok decemberben megnezni, kivancsi lennek nehany velemenyre...
2008. nov. 6. 15:01
 1/9 anonim válasza:
11%
Én ugyan nem voltam, de azt javaslom ne menj el. Szerintem nem kellene. Ne támogasd pénzzel, hogy halott emberek testének mutogatásával akarnak hasznot húzni az alacsony ingerküszöbű társadalomból.
2008. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

koszi...ertem az allaspontodat...

mas velemeny?

2008. nov. 6. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

én voltam, tetszett, de többre számítottam. Nem annyira életszerű, mint az mondják.

A legtöbb "kiállítási tárgy" idős férfi. (mondjuk technikailag nem meglepő) Jobban örültem volna (de hülyén hangzik), ha vannak fiatalabbak és nők nagyobb számban.


Egyáltalán nem volt olyan érzésem (mondjuk ez annyira nem baj), hogy ezek itt élő emberek voltak.


A magyarázó táblákat is ereszthették volna bővebb lére, ezzek pakcsolatban is voltak hiányérzeteim.


Majd egyszer elmegyek és megnézem az eredetit is.

2008. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
92%

Mi is megnéztük, sajnos én nem tudtam elvonatkoztatni, így egész végig forgott a gyomrom.

De nagyon érdekes volt, ezért szerintem elmennék még egyszer, ha valaki kifizetné ;)

Azért vannak horrorisztikus részek, legalábbis én annak éltem meg, pl az egyben lenyúzott és kiállított bőr.

vagy a 11 éves öcsém pl sokkot kapott a preparált külső női nemi szerv láttán (szegény gyerek, el is sápadt :D )


Én is hiányoltam a nőket, alig volt 1-2, a többi mind férfi.


Amit ne hagyj ki, az a kisbabás rész, illetve magzatos. Fantasztikus volt látni a fejlődést.

2008. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is voltam, a negatívumok nagyjából egyenlően kompenzálták a pozitívumokat :D

..az érrendszer pl tökre lenyűgözött, de a bőr meg a babák.. :S ..hát nem szórakozni hanem tanulni kell odamenni és akkor érdemes

2008. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is úgy hallottam érdekes, és tanulságos, ezért szeretném megnézni...külföldön lakom, tehát elég sokba fog kerülni, de nem szeretném kihagyni...köszi a válaszokat üdv
2008. nov. 6. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én orvos vagyok, nekem sok újat nem mondott, de színvonalasnak tartom. Szerintem jól meg van magyarázva a test felépítése, működése, aki nem ismeri, annak tanulságos. Szépek a preparátumok is, érdemes megnézni őket. Nem árt, ha az ember tud néhány dolgot a saját teste működéséről..
2008. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és aki sznezációhajhászásnak fogja fel, az ne menjen oda! Amúgy egyáltalán nem az.
2008. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat, maximalisan segitettetek:)

ugy dontottem elmmegyek:) udv

2008. nov. 7. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!