Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a nehezebb a semmi vagy az...

Mi a nehezebb a semmi vagy az oxigén?

Figyelt kérdés
Ha veszünk két palackot, az egyikbe vákumot képzünk, míg a másikat oxigénnel töltjük, majd a víz alá helyezzük, melyik jön fel hamarabb a felszinre? az oxigénnek van felhajtó ereje, a vákumnak van? :) ne vegyétek véresen komolyra a kérdést csak úgy eszembe jutott :)

2019. jan. 10. 18:27
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
tökre nem értek hozzá, lehet
2019. jan. 11. 17:57
 22/25 anonim ***** válasza:
Egyébként elég csak a légkörre gondolni. Földszinten van egy csomó oxigén, és kevés vákuum, a sztratoszférában meg pont fordítva, van egy csomó vákuum és kevés oxigén. Minél feljebb mégy, annál kevesebb lesz az oxigén, és mint tudjuk, a nehezebb dolgok mindig lefelé süllyednek.
2019. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez már nem a kérdéshez tartozik ténylegesen, de nem vettétek észre, hogy szinte semmi tudományos anyagot nem osztanak meg a világürrel kapcsolatosan ha már a vákummnál tartunk, pont ezért az a rengeteg összeesküvés elmélet. olvastam itt, egy forumon hogy azon vitatkoztak, persze csak derüsen hogy mi történne a világürben egy emberi testtel ha lenne levegő utánpotlás de védelem nélkül. Én pedig azon kezdtem el gondolkodni hogy miért nincsenek a tényleges adatok nyilvánosságra hozva , iskolákban tanitva mint pl a földrajz stb ???? Miért szorolunk találgatásokra? Még tanult hozzászólók is csak tippeltek bizonyos dolgokat illetően aminek szerintem már általános tudás tárgyát kéne képeznie:(
2019. jan. 11. 18:33
 24/25 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igaz az összeesküvés elmélet és egész más törévnyek uralkodnak odakint mint amit nekünk mondanak?
2019. jan. 11. 18:36
 25/25 Wadmalac ***** válasza:

"miért nincsenek a tényleges adatok nyilvánosságra hozva"

Miről?

2019. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!