Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok a Föld megment...

Ti is szoktatok a Föld megmentése érdekében a csapba pisilni?

Figyelt kérdés
Lemértem, és a mosdós megoldás 1,5L vizet, míg a WC tartályos megoldás 8,5L vizet használ alkalmanként.
2019. márc. 23. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
29%

"Hogy tudsz belepisilni a csapba? Ezt én most nem értem."

Hát te vagy nő vagy, vagy hülye. Vagy a kettő egyszerre :D

2019. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
91%

Férfi vagyok. Nálunk a csap lefelé görbül. Abba hogyan pisil bele valaki?

Nálatok felfelé? Vagy felfelé pisiltek?

2019. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
8%
Aki nem impotens annak a farka is felfelé görbül. Sajnálom, hogy nem ismered az érzést.
2019. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a pisiléstől szokott merevedésem lenni. Bocs a tudatlanságért, hogy neked meg igen.
2019. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
100%

Na most, ha egyszer sikerül neked a csapba, akkor én fizetek neked ezer csapot, hogy boldog légy.

Tudod van gravitáció, meg aztán a csap el van zárva, úgy egy köbcenti fér még bele, aztán visszacsurog rád. Ha meg kinyitod, nahát akkor ...

A földnek már vége. Nem a víztől, ne ma vízhiánytól, az ilyen emberektől.

1,5 liter, meg 8,5 liter. Ez olyan megoldás, ha fáj az lábad, vágd le, soha többé nem fog fájni. Hát nem egy generális megoldás...

2019. márc. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk a csap lefelé görbül. Abba hogyan pisil bele valaki?"

Nem a csaptelep csövébe, ahonnan a víz folyik, hanem a mosdókagylóba! (facepalm :)))

Amúgy nem, nem szoktam, de kösz a konstruktív kérdést.

2019. márc. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%

Definíció szerint a csap egység amiből a víz kifolyik.


Ám köznyelvben a csap fogalma kiterjed az egész csaptelep + mosdókagyló kombóra.


"Csapban mosd meg a kezedet", akkor akarva akaratlanul használod a mosdókagylót is.


Ez csak nyelvi formuláció... felesleges idekeverni a felfelé görbülő péniszeket.

2019. márc. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nős voltam, addig gyakran előfordult, mert az anyós is szeretett nálunk lakni és reggel bevette magát a klotyóba - na azt kivárni!

Amúgy kedveltem, nem volt rossz anyós, de mitől menekül meg a Föld, ha nem a WC-be hugyozol?

2019. márc. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak, az a helyzet, hogy mi itt Közép-Európában mit csibálunk az édesvízzel, az majdhogynem édesmindegy. Csapadékos, folyókkal és hegyekkel ellátott vidék ez alacsony népességsűrűséggel.


Teljesen mindegy hová hugyozol...


A vízhiány nem itt probléma (még), hanem mondjuk Ázsia bizonyos területein, ahová be van zsúfolva több mint 2 milliárd ember. Ázsia összlakossága már 4 mrdnál is több. Hol van ehhez képes a szaros kis Európa?


Nézzük meg, hogy mennyien laknak folyók mellett, vagy vízhiányos területeken. Egész könnyen kikalkulálható, hogyha mondjuk kiszárad a Gangesz, Sárga-folyó, Jangce stb... akkor több mint 1 mrd emberbek ba..sztak be, de nagyon hamar.


Mi lesz ha megindul 1 milliárd ember idefelé? Leatomozzuk őket? Vagy majd a Magyar Honvédség 44 db tankja feltartóztatja őket, és besoroznak minket is... akik el se bírjuk az AK-t? ... miközben idefelé tart 1 milliárd szomjas indiai meg kínai, mondjuk egy 10 milliós felfegyverzett hadsereggel

2019. márc. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
58%
Tehát belátható, hogy majdbem tökéletesen mindegy hová hugyozol. Most azért mert van víz, később meg azért mert nem lesz víz és a nukleáris csapadék áztatta romhalmaz lesz a WC-d.
2019. márc. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!