Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok a Föld megment...

Ti is szoktatok a Föld megmentése érdekében a csapba pisilni?

Figyelt kérdés
Lemértem, és a mosdós megoldás 1,5L vizet, míg a WC tartályos megoldás 8,5L vizet használ alkalmanként.
2019. márc. 23. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Simán ha nem látják.
2019. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy mire vannak a szennyvíz telepek?

Felteszem a kérdés alapján (fanatikus környezetvédő képe) nem.

Hát elárulom: összegyűjtik a szaros vizet, kémiai kezelésnek teszik ki (aggregáció, ülepítés, fertőtlenítés, szűrés, stb.), majd megkapod a csapból és megiszod.

Na hol fogyott a víz?

A gond inkább a jégsapkák olvadása, mert így az édes (igazából csak sótlan) és sós víz keveredik. A sótól meg extra pénz megszabadulni és ennyi.

2019. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
62%

"Na hol fogyott a víz?"


az megvan, hogy közben vegyszerrel kezelik (klór) mozgatják több tíz km-en keresztül, ami áramot fogyaszt?

Meg ha mindenki kétszer ennyi vizet fogyaszt, akkor kétszer ennyi szennyvíztelepet, nagyobb vízvezeték-hálózatot stb kell kiépíteni?

2019. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

Ebből a szempontból nem mindegy, hogy a mosdóba, vagy a WC be pisil valaki?

A szennyvíz egybe megy, nem?

2019. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de kitiltottak az étteremből...
2019. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%
Én a 9.-ik ről szoktam kiszarni. Meg persze kihugyozni. Most nyáron szoktunk célbaszarással versenyezni a szomszéd sráccal. Eddig sajnos ő vezet 9/2 placcs-ra de a fingva szarós trükkömmel le fogom venni a lábáról (szó szerint). Szerintem érdemes a környezet érdekében az ablakot használni közlekedésre és űrítésre. Sőt, még jó spot is ugyanis az ajkat meg a hasizmokat a szarás eléggé megerőlteti. Remélem tudtam pár ember inspirálni a sport belekezdésébe :D
2019. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
100%
De régen azzal versenyeztünk hogy az nyert, aki a legmesszebről tudott a másik szájába beleköpni.
2019. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%
És mi nem csak uzsonnás szatyrot szoktunk vinni, hanem szaró, meg hugyozószatyrot is. Nap végén pedig hazafelemenet elverjük egymást a zacskó tartalmával :D
2019. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

[link]

:))

2019. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 Wadmalac ***** válasza:
100%
Hm, ezek szerint a csapba pisáló tömeg már oszlóban van.
2019. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!