Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok a Föld megment...

Ti is szoktatok a Föld megmentése érdekében a csapba pisilni?

Figyelt kérdés
Lemértem, és a mosdós megoldás 1,5L vizet, míg a WC tartályos megoldás 8,5L vizet használ alkalmanként.
2019. márc. 23. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként mennyivel jobb (esetleg higiénikusabb) ez, mintha a WC-be engednéd és utána nem, vagy csak kis vízzel húznád le? Hiszen a mosdót is leöblítenéd utána némi vízzel. (Ugye?)

Amúgy valóban, ez inkább csak arra jó, hogy aki nem igazán akarja aktivizálni magát környezetvédelem ügyben, az is elmondhassa, hogy márpedig ő napi szinten tesz valamit a környezetért. Én például csak hetente cserélek alsógatyát és zoknit, kb. havonta mosok és fürdök, ezzel egy rakás vizet megspórolok. Ha mindenki így tenne, mennyivel jobb hely lenne a világ! :))

2019. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
86%

#21 az a baj, hogy egy idő után alkalmazkodik az orrod a sajár szagodhoz.


Így fel sem tűnik, hogy brunzoláskor a csőben maradt csepp kigurul az alsódra és 1-2 nap alatt olyan masszív húgyszag lengi körül az ágyékodat, mint egy rossz csövesnek. Az IFA fékcsíkok és az izzadtság pár nap alatt átható seggszagot eredményez... mialatt a zokni már 1 nap alatt besavanyodott gombatelepek nagypapás bűzét árasztja.

Ingek és trikók hónalja kb 1-2 nap alatt begyűjti az izzadtságot, meg ha deot is használsz, így a baktériumok milliónyi emésztik le a szerves anyagot és árasztják a kénes marihuána szagot.


Metrón rendszeresen találkozok ilyen büdös koszos csövesszagú egyénekkel. Borzasztó!


Ez nem városi irodai életre való... ha mezítláb taposnál a homokban, és egész nap a természetben lennél ott mindegy lenne...


Nem lenne jobb hely a világ.

2019. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
60%
#22, Légy szíves, értsd az iróniát. (Jesszusom! :) )
2019. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
83%

Nem volt egyértelmű, de oda akartam írni utána, hogy "remélem csak viccelsz".


Sajnos teljesen reális kép ez. Ráadásul tényleg sok ilyen ember van a városi környezetben.

2019. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

"Hiszen a mosdót is leöblítenéd utána némi vízzel. (Ugye?)"


Nyilván, nem vagyunk mi állatok :)

2019. márc. 24. 20:30
 26/63 Wadmalac ***** válasza:
82%

Hallod-e, nem kéne inkább a vécétartályt lecserélni olyan megoldásra, hogy csak addig jöjjön a víz, amíg nyomod a gombot?


Az jogos, hogy a teljes tartály lezuttyantása egy pisiért pocsékolás, de erre a legutolsó alternatíva, ami az eszembe jutna, az a mosdóba brunyálás.


Én a mosdókagylót otthon kézzel-szivaccsal, mosószerrel szoktam kisikálni. Egyszer kapnálak rajta, hogy oda vizelsz, onnantól az arcoddal tenném.


ja és a bűzelzáró tisztítását is a fejed felett tartva csinálnám.

2019. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
79%

Én, bár nincsenek világmegmentő gondolataim, és nem tekintem magam hősnek, pisilés a után a kisebbik gombot nyomom meg :-)

[link]

2019. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
71%
Lányoknak kádba kell pisilni. X. gendernek meg ki az ablakon, akkor legalább locsolod a virágokat
2019. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a tartály felett van a csap, (és az egész mosdókagyló természetesen :D ) s az ott elhasznált víz folyik le a wc-be s az húzza le, tehát egy adag vizet használsz egy alkalommal.
2019. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 Wadmalac ***** válasza:
70%

A konyhai stb. használt szennyvíz elvileg lehetne öblítővíz, de van vele gond. Tisztítatlanul hazavágja a csapokat, szelepeket, lerakódásokat csinál a tartályban stb.

Ideális lenne egy esővíz-gyűjtős megoldás, csak nem mindenhol megvalósítható.

2019. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!