Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha fingok eggyet az felszáll...

Ha fingok eggyet az felszáll vagy ott marad körülöttem?

Figyelt kérdés

Fent aludtam a galerian egy fingottam egyet lefele hogy ne erezem de ugyan ugy ereztem szoval enm tudom hogy mi van!!


Segítsetek!!


2019. jún. 13. 23:32
 1/10 anonim válasza:
50%
Adom a kérdésed erre én is kíváncsi vagyok.
2019. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felfelé száll.
2019. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A fing szagát többnyire a kénhidrogén adja, az oxigén viszont sűrűbb, a szén-dioxid meg főleg. A metán meg még a nitrogéngáznál is könnyebb. Minden, ami büdös, az felfelé száll!
2019. jún. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nincs elég nagy sűrűségkülönbség a környezeti és belső gázok közt.

A szobában a gáz hómozgása, keveredése erősebb, mint a sűrűségkülönbség hatása, szóval megy az mindenhova, fel, le, körbe.

Hidrogén vagy hélium persze rögtön elmenne a plafonra, de ez nem.

Ezt bizony szagolhatod mindenhol.

2019. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Befolyásolja a környezeti légmozgás, illetve a páratartalom, valamint a ruhád "sűrűsége". ha nagyon megfogja a ruhád a lendületet, azzal a gázmolekulák sebességet veszítenek és helyben keverednek a környező gázzal, azaz a levegővel, így inkább csak körülvesz majd a szag. De ha simán szabadon engeded, akkor jó eséllyel távolodik és közben íves, felirányuló pályán terül.
2019. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:
2019. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
..... kitölti a rendelkezésre álló teret
2019. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésed az akart lenni, miként tudod a szagot semlegesíteni. Ehhez elég egy öngyújtó, ami csak szikrát ad. A nagy lobbanástól ne ijedj meg. Ha ez túl körülményes, ereszd zacskóba, persze előtte tegyél bele egy 500 forintot, majd ajándékozd meg borravalóként egy kedves fideszest. :) Ne aggódj ahogy kinyitja a zacskót elájul, így az ötszázas több alkalommal használható.
2019. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6


mi a gyanús?

hogy kabát anyagán is átfinganak


vagy az hogy a kilélegzett levegő egyáltalán nem látható?

2021. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha szarsz, akkor az ottmarad, csak a szaga terjed tova
2021. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!