Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?


2019. jún. 19. 14:49
 1/3 anonim válasza:
Ezt én osztottam meg az előbb,na mindegy.
2019. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az evolucio nem feltetlen az inteigenciát jutalmazza.hat pont ezt atom ha kinezek a varosba.
2019. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Igen, többségében butulás várható.

Éppen, mert jelenleg nem evolúciós szelekciós tétel hülyének lenni.

Már szerintem pár ezer éve nem az, csak ma sokkal szélesebb tömegnek ilyen-olyan hibákkal könnyebb túlélni és géneket továbbadni.


A Idiocracy film egy nagyon jópofa társadalomkritika, de, mint ilyen, biztos, hogy túloz.


Ami szerintem várható, az nem a teljes elbutulás, hanem a társadalmi IQ átlag Gauss-görbéből kétpupú tevévé alakulása. A középmezőny fog csökkenni és szét fog válni az emberi faj egy intelligensebb és egy "butább" rétegre, amelyek egymással nem nagyon keverednek. Esetlegesen ez társadalmi szakadássá is élesedhet.

2019. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!