Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6WgiRvde310&feature=player_em..


Lényegében a Torus dinamikáról, Vektor Equilibriumról, null pont energiáról szól.



2012. szept. 2. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudományos részére vagyok kíváncsi.
2012. szept. 2. 23:53
 2/4 2xSü ***** válasza:
Hát az első öt perc után elég nagy katyvasznak tűnik, és már vannak erősen megkérdőjelezhető kijelentései. De ha lesz időm, megnézem majd végig, hátha mond valami érdekeset.
2012. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahogy látom a videó csak az első kb 20 percben röviden beszél a tudományos részéről.


A lényeg itt található. Forrásokkal, linkekkel együtt.


[link]

2012. szept. 3. 10:44
 4/4 2xSü ***** válasza:

Ne haragudj, de nem nézem végig. Az első 25 perc bőven elég volt. Hogy mi a véleményem? Mond valamit, ami igaz, aztán megpróbálja azt ráhúzni egy csomó másik dologra, olyanokra is amelyekre hát finoman szólva is erős jóindulattal húzható rá. (Pl. hogy az galaxis tórusz alakú.) Aztán mond újabb tényeket, aztán kezd valótlan dolgokat állítani, majd ezekből von le olyan következtetéseket, aminek kb. semmi közük nincs az előző mondatokhoz.


Én eléggé jó vagyok matekból, fizikából, így felnőttként is foglalkozom a témával. Mindemellett tanulok filozófiát is, de ennyi tudásból tényleg így látom a dolgot.


Próbálok kitalálni valami hasonló jellegűt: Ugye az autónak négy kereke van, meg a szekérnek is, meg vannak négykerekű lábbal hajtható szerkezetek, tehát a biciklinek is négy kereke van, meg a busznak, vonatnak is. Ebből is látható, hogy a kerék a sebesség kulcsa. Ha az űrhajóinkra is felszerelnénk négy kereket, akkor nem lenne többé gond a relativitáselmélet, simán közlekedhetnénk a fénysebességnél gyorsabban.


Szóval a videó kicsit ilyen hatást kelt.


Ha részletekre vagy kíváncsi, egy-egy konkrét dologra, akkor azt kivesézhetjük külön, de összességében ez az én személyes véleményem, ami remélem kicsivel több, mint vélemény.

2012. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!