Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Az írók helyesírása mindig...

Az írók helyesírása mindig jó, vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Figyelem! Egoista leszek, sorry. :) Mindig mindenben igyekeztem a maximumot nyújtani és sosem voltam elégedett a tökéletlennel, folyamatosan fejlesztettem magam. A helyesírásom nagyon jó, bár van, ami még engem is megfog, de azokat a szavakat általában ritkán használom csak. Csak később, a magyar tanárnőm hívta fel rá a figyelmet, hogy van tehetségem az íráshoz és ettől kezdve apróbb regényekbe fogtam bele, azt hiszem ez vált életem értelmévé is. A helyesírást és a szép fogalmazást fontosnak tartom és rendkívül idegesítő számomra a mai szleng, rövidítések és a magyar nyelv "elkorcsosodása", bár sajnos rám is átragadt már, amit nagyon utálok. Na és a legmegdöbbentőbb az egészben, hogy még csak 13 éves vagyok. ;)
2010. okt. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Legyél is büszke magadra, hogy ilyen jó a helyesírásod. :) Én is ugyanígy voltam, és örülök neki. Nagyon szerettem/szeretem a nyelvtant. :)
2010. okt. 31. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!