Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Mitől függ, hogy meg tud-e...

Mitől függ, hogy meg tud-e valaki tanulni helyesen írni?

Figyelt kérdés

Sokszor találkoztam olyannal, hogy 30 éves az illető, de nem tud helyesen írni. Akar, lehet látni rajta, de valahogy képtelen. Van olyan, aki szinte az összes helyesírási szabályt tudja, még álmából felébresztve is.

Mitől függ ? Az embertől magától ? Az oktatástól ? Szorgalomtól ?


2012. jún. 17. 13:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
Figyelj én 11 éves vagyok és mégis a legjobb vagyok azokat amiket tanultunk, az egészet tudom. Attól függ valaki mennyire figyel oda persze ez néha a a tanártól is függhet.
2012. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem akarlak elkeseríteni, de gyakorold még ! :D
2012. jún. 30. 18:27
 13/14 anonim válasza:
Mi???????!!!!!! Gyakorlom!!!!!!! Szerinted mért vok az első?????????
2012. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kérdező arra célzott, hogy egyetlen vesszőt sem tettél a mondataidba, ami pedig eléggé megnehezíti az értelmezést. A másik, hogy nem halmozunk, egy kérdőjel vagy felkiáltójel állhat csupán a mondat végén. Ha erősebben akarod kifejezni magad, akkor ez a változat lehetséges: ?! vagy: !?

Szóval lehet, hogy az osztályodban te vagy az első, de ne kapd fel a vizet, ha itt nem vagy az.

2012. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!