Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Miből gondolja azt nagyon sok...

Miből gondolja azt nagyon sok ember, hogy nem kell szóközt írni a vessző vagy mondatvégi írásjel után?

Figyelt kérdés
Szerintem ez elég súlyos probléma a magyarok között, mivel minden harmadik kommentnél ezt látom. Persze nem csak itt, szinte mindenhol.
2010. febr. 28. 03:30
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Érdemes figyelni, hogy a válaszolók közül hányan hibáznak! :)
2010. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én ezt nem is tudtam.Igaz én még a középkorban jártam iskolába."Azt-nagyon" közé,szerintem vessző kellett volna,kedves kérdező.Javítsatok ki ha nem így van.
2010. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha már a helyesírásról beszélgetünk.(előző voltam)
2010. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

15:45 :o)


"Én ezt nem is tudtam.Igaz én még a középkorban jártam iskolába."Azt-nagyon" közé,szerintem vessző kellett volna,kedves kérdező.Javítsatok ki ha nem így van."


Javítottam: (Ha már a helyesírásról akarsz beszélgetni.)


Én ezt nem is tudtam. Igaz, én még a középkorban jártam iskolába. "Azt-nagyon" közé szerintem vessző kellett volna, kedves kérdező. Javítsatok ki, ha nem így van.

2010. febr. 28. 16:06
 15/25 anonim ***** válasza:
Meghagytam neked az örömöt, hogy vissza tudj támadni:)
2010. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kedves tőled. :o)


De ez a kérdés szerintem nem vita tárgya. Tény, hogy nagyon sok ember nem tartja be ezt az egyszerű szabályt. És ezt nem lehet ráfogni semmire, hisz a neten megjelent cikkek mind hibátlan helyesírással kerülnek fel. Már az is elég, ha olvas valamit az illető.

2010. febr. 28. 16:46
 17/25 anonim ***** válasza:
Engem a Firefox inkvizítorként rúg májon,ha csak a legkisebb hibát is véteni merészelem kócos kis irományaimban... De a kétoldali vesszőre ragasztás úgy tűnik,tetszik neki.
2010. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
ha annyira helyesen írsz, és-sel nem kezdünk mondatot.
2010. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
és-sel nem kezdünk mondatot
2010. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De kezdünk, ez egy nyelvi babona, keressetek rá itt, volt már ezzel kapcsolatban kérdés.
2010. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!