Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Ezt tényleg nem lehet így...

Ezt tényleg nem lehet így használni?

Figyelt kérdés

– Dehogy! – vigyorodott el XY.


A "vigyorodott el" a kérdés lényege. Iszonyatosan le lettem oltva az imént, hogy buta vagyok, mert szerintem ez így létezik és használható. Arra viszont már nem kaptam értékelhető választ, hogy mi a gond vele. Most tényleg nem lehet ezt így írni?



2018. ápr. 19. 10:18
1 2
 11/12 BringaManó ***** válasza:
őszintén szólva én már azt sem tudom felfogni, hogy ilyen témán felpaprikázódva hogy lehet letiltani valakit... (függetlenül attól, hogy létezik-e az adott szó) – úgyhogy szerintem nem vesztettél semmit, inkább nyertél :-)
2018. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs már tulajdonképpen semmi, amit _ne írtak volna le_ előttem mások. Semmi furcsa nincs abban, hogy - akár szóban, akár írásban - az igekötő az ige mögé kerül. Az ismerősöd egy idióta, aki okoskodni próbált.
2018. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!