Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek Hitler meghalt a...

Szerintetek Hitler meghalt a bunkerben? (Konteó lista következik. )

Figyelt kérdés

Szóval a napokban gondolkodtam és beszélgettem is erről a nagyapámmal. A téma a 2. világháború volt, azon belül is, hogy Jozef Mengele és Adolf Hitler háború utáni sorsa mi is volt.


Első rész:


Szerintem Hitler nem halt meg a bunkerben. Egyszerűen kacsának tűnik. Amikor az oroszok a háború után elkezdték a bomba árkokat kiásni, akkor állítólag megtalálták Hitler aranyfogát és a felesége, Eva Braun maradványait. Hitler holtteste kérdéses (de tényleg az hol van? Nem felesége érdekel. Ez is érdekes.) , azt csak elvileg részben bizonyították a vizsgálatok. Amikor pedig újra akarták vizsgálni a bomba árkokból kiásott emberi maradványokat, akkor az összeset nagyon gyorsan megsemmisítették.


Szerintem Hitler valahogy kijutott Berlinből, biztosan gondoskodott magáról, volt erre terve, megoldása. Vagy az van, hogy úgy elbújt a világban, hogy soha nem találták meg, vagy elkapták, de olyan információkat adott át, amiért életben hagyták.


Mengele élete is gyanús. Szerintem őt elkapták, és valahol egy titkos laborban folytatnia kellett a kutatásait. Hiszen megvolt a tudása. Életben hagyjuk, csak folytassa az uttörő kutatásait. Gondolom, hogy mondjuk új fizimiskát kapott, és már Jürgen Hansként ment oda.


Azért mondom ezt, mert a Los Alamosi atombomba tudósokat sem ölték meg az embertelen fegyver miatt.


A Harmadik Birodalom német rakéta tudósait sem ölték meg, hiába voltak benne nyakig. Egyik felét elvitték az amerikaiak, másik felét az oroszok. Több száz tudós, mérnök, technikus és kutató.


Csak végezzék ők is a nagyszerű kutatásaikat és mindent megkapnak. És meg is kaptak. Lakás, étel, ital, stb. Nagy és sok szerepük volt az űrprogramban űrkutatásban.


Persze a világnak azt kell. mondani, hogy Hitler és Mengele meghalt, mert akkor a nép megnyugszik, hogy a gonosz elnyerte a büntetését.


Himmler és a nagy tábornokok meg azért halltak meg, mert nem volt semmilyük sem, amivel szolgálni tudtak volna.


A japán 731-es tudós csapat, akik a kínaikon tesztélték a biológiai, gyógyszerészeti kísérleteket, sem haltak meg. Sőt, később nagy részük jelentős gyógyszerész karriert futottak be. Hiszen átadták Douglas McArthur amerikai tábornoknak a kutatási eredményeket, dokumentumokat. Így életben maradtak.


Tehát ha van valamilyen tudásod, információd, kutatásod, bármid (van valami a gógyidban) akkor megúszod. Mert lényegtelen, hogy hol vagy, amíg hasznos lehetsz.


Nektek mi a véleményetek erről?



Egyébként bármelyik konteó érdekel bármelyik korból. Akár írhattok a Kennedy-gyilkosságról, 9/11-ről, Bin Ladenről, Vietnámról, akármiről. De alajáraton a XX.-XXI.-i eseményekről inkább.


Nektek van elméletetek valamelyik eseményről, emberről?


Minden érdekel.



2019. aug. 19. 14:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, elgondolkodtató válaszok és okfejtés is a kérdező részéről.
2021. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!