Van aki azt hiszi, hogy a Föld lapos?

Figyelt kérdés

Nem rég szembesültem azzal a ténnyel, hogy a világon vannak emberek akik a Facebook, Google, stb. világában azt hiszik, hogy a Föld lapos és azok akik mást állítanak, hazudnak... erre még egy társulat is van világszerte... komolyan!


Hogy lehet azt hinni, hogy a Föld lapos???!?? OSP



2019. aug. 23. 13:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
3%
Van, például én. Az űrutazások sohasem történtek meg, a holdraszállást is színlelték. Űr sincsen, de még ha lenne is, akkor se tudnának kimenni oda mert visszapattannának a Búráról.
2019. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy ki miben hisz?
2020. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 TCA ***** válasza:

Van egy ilyen társaság, akik terjesztik a "laposföld elméletet", de azt nem tudom, tényleg elhiszik-e. Szerintem csak trollkodás, kb olyan, mint a Kétfarkú Kutyapárt akciói.


Tévhit, hogy a régi emberek ebben hittek, pláne hülyeség, hogy a világvallások bármelyike is ezt állítaná. Gondolj bele, hogy az ősi egyiptomi és babiloni kultúrában (amiknek nagy befolyása volt a zsidó, görög, római civilizációra is) mekkora jelentősége volt a csillagászatnak, kizárt, hogy laposnak gondolták volna a Földet.

2020. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!