Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Nixon? Van olyan könyv akár...

Mr Orange kérdése:

Nixon? Van olyan könyv akár angol akár magyar nyelven ami nem ördögnek festi le Nixont és nem arról szól, hogy lejárassa és negatív példaként mutassa be őt, hanem megmutatja az államfői nagyságát is tárgyilagosan mutatja be elnöki hagyatékát?

Figyelt kérdés

2019. dec. 20. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a gugli a baratom

[link]

De azt nem tudom, hogy ez a tobb mint husz kulonbozo konyv lejarato-e vagy sem. Öszinten, nem is erdekel. Nezz utana magad...

2019. dec. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jogos a kritikád, csak gondoltam valakinek van e téren tapasztalata, hogy melyik könyvbe érdemes belekezdeni.
2019. dec. 20. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
The Memoirs of Richard Nixon. Ezt ő maga írta.
2022. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván rengeteg ilyen könyv van. Begyűjtöttem egy csomót (32 db :D ), de belefulladtam az elsőnek a háromnegyed részénél. Patrick J. Buchanan: The greatest comeback. Rájöttem, hogy bármennyire érdekel az USA, a vietnami háború, stb, az amerikai belpolitika ilyen részletességgel, hogy melyik szenátor kivel nem kefélt, marhára nem köt le.
2022. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!