Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért van ennyi pszichopata...

Miért van ennyi pszichopata barom napjainkban akiket nem érdekel, ha öregek vagy betegek halnak meg a vírusban és csak a munkájukat vagy a gazdaságot féltik?

Figyelt kérdés
Ennyire lesüllyedt volna az emberiség?
2020. márc. 24. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Bocs, több száz millió."


Persze, sőt, több száz milliárdan.

Aki gyerekes, az te vagy.

Ébresztő!

2020. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A legtöbben csak saját magukra gondolnak, arra, hogy milyen problémát okoz nekik a járvány. Nekem is okozott.
2020. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mindkettő érdekel, de ha gazdasági világválság lesz, akkor abban MINDENKI meghal, még ha nem is a szó szoros értelmében.


Emberek, akik egész életükben dolgoztak, most kiszolgáltatott állapotba fognak kerülni. Szerinted, kedves Kérdező, mi lesz azokkal a nyugdíjasokkal, akiket a gyerekeik, unokáik látnak el? Képzeld, a havi 0 forint bevételből nem lesz lehetőség őket is pénzelni, és most a gyógyszerekre és élelmiszerre gondolok, nem luxusra. És akkor még nem beszéltem a gyerekekről, akik szintén a szülőktől függnek. Vagy szerinted ők nem fontosak, mert nem öregek? Elvégre igazad van, ők még alig éltek, nem fontos, ha nem lesz mit enniük vagy az utcára kerülnek.


Remélem a kérdés kamu, mert ennyire ostoba senki nem lehet. Természetesen nem megoldás, ha szabadjára engedjük a vírust, de azért nem atomfizika, hogy erősen összefügg a gazdaság alakulásával a fertőzés. Én is féltem a szüleim, de ha nem lesz állásom, még segíteni sem tudok rajtuk


Nem élhetnek az emberek hónapokig bezárva, mert összezuhan az ország (egyébként mindegyik, nem csak itthon).

2020. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!