Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tényleg nem normális, ha a...

Tényleg nem normális, ha a két fülembe 2 külön dolgot egyszerre beszélnek és mindkettőt úgy fel tudom dolgozni, hogy válaszolni is tudok rá?

Figyelt kérdés
Nekem ez eddig egyértelmű volt, de azt mondták, hogy ilyen nincs, bár mondjuk arra is kaptam fura megjegyzéseket, hogy párhozamba(nem úgy egyszerre, hogy 5 könyv ki van nyitva előttem hanem 1 fejezet abból meg a másikból..) olvasok 3-5 könyvet általában és azt mondják más egynek az elejére nem emlékszik mire a végére ér. Most tényleg baj van velem?
2021. ápr. 16. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Te normális vagy.
2021. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki képes a könyvek tartalmára emlékezni.
2021. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban én is több könyvet olvastam egyszerre, és egyáltalán nem keveredtek össze. Nincs ebben semmi különös. Beszélgetni is lehet így, annyira nem ritka.

Egyébként ha valóban aggódsz emiatt, akkor egy pszichiátert keress fel.

2021. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hogy ábrándítsalak, nem vagy Szuperman. Rengeteg ember olvas több könyvet felváltva (és nem keverik össze azokat :))
2021. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Ez éppen olyan, minthogy iskolás korodban tanulsz magyart, történelmet, földrajzot, biológiát, s matematikát. Mindegyik tantárgynak más a témája, ezért nem kevered össze. Így van ez a könyvekkel is.
2021. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!