Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az igaz, hogy ha az arcfelépít...

Az igaz, hogy ha az arcfelépítésed nem esik bele egy bizonyos típusba akkor egész egyszerűen megtagadják neked a magabiztos viselkedés jogát?

Figyelt kérdés
Vagy felülírható a külsőd a viselkedésed által mintegy megszépülve általa?
2021. aug. 28. 07:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

MEgint egy hülye kérdés!


NEM az ARCFELÉPÍTÉS szabja meg a magabiztosságot, másrészt olyan nincs, hogy magabiztos viselkedés JOGA!!!


A viselkedés a jellemedböl adódik, és semmi köze az arcfelépítéshez!

2021. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem igaz.
2021. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. Egyáltalám hogy nézne ki ez a "megvonás"? Talán azt mondják neked, hogy nem is vagy magabiztos és onnantól kezdve nem leszel az? Ezt biztos csak valami incel találhatta ki.
2021. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

3


Úgy gondoltam, hogy nem reagálnának rá pozitívan, inkább negatívan, elutasítóan, esetleg bunkón.


Nekem még mindig úgy tűnik, hogy a magabiztos és laza emberek többsége külső terén is ott van.


Nem beszélve egyes karakter típusokról, amelyek szerintem szinte csak a jól kinéző embereknek van megengedve. Például az arrogáns flegma, túlzott magabiztos, nagyhangú személyek sosem Qasimodo külsejűek.

2021. aug. 28. 09:12
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Megint félre értettél valamit. A fejedben kell keresni a problémát, nem a fejeden.
2021. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, hogy a téma miért ennyire tabu. Az ember láthatja saját szemeivel a mindennapokban a jelenséget, de mégis tagadja, mintegy önmagát is becsapva. Talán nyugodtabb a lélek ha azt hiszi, hogy egy igazságos és egyenlőséget biztosító világban él? Ez is lehet az oka, hogy még mindig tabu ez a téma.
2021. aug. 28. 09:37
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mit szivsz, de adhatnal belole.
2021. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

6


Valóságot. Igazságot. Szívom magamba ezeket ezerrel és az eufória amit adnak leírhatatlan.

2021. aug. 28. 09:49
 9/36 Mojjo ***** válasza:
96%
Na, egy újabb incel vergődik a tudomány rovatban... fantasztikus.
2021. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

9


Ez egy komoly társadalmi probléma lett, amely megoldásra szorul. Ezért is minimum társadalomtudomány kategória.


Most komolyan, már lövöldözések is voltak emiatt. Meddig lehet ignorálni, szőnyeg alá söpörni a problémát.

2021. aug. 28. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!