Melyik a legjobb egyetem Magyarországon?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 13:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. szept. 6. 16:04
 22/26 anonim válasza:
Én a DE-re járok, de szerintem elég erős suli. Ha annyira gyenge suli lenne nem járnának több, mint 32000 oda. Az orvosi biztos itt a legerősebb. De mindenhol más szak az erősebb.Szerintem.
2010. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az egyetlen normális egyetemünk a DE. A BME, ELTE, összes többi reklámon kívül semmire nem jó. Ráadás friss diploma mindegy honnan van, gyakorlattal meg nem nézik. Sokkal jobban jársz, ha "gyenge" egyetemre mész, nem kapsz annyi házit, nem szivatnak annyira, és dolgozol közbe. 2 éves gyakorlattal minden diplomásnál jobb vagy.
2010. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Mmint aki írásjelet nem figyeli, a DE-n kívül semmi nem ajánlott. Ha diploma kell, minél kisebb egyetemet keress! ELTE, BME kb. a nullával egyenlő, csak még szivatnak is érte.
2010. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért túlzásokba se kéne esni, hogy a nullával egyenlő...ez most kb. olyan, hogy ne tanulj, ne menj középiskolába, menj egyből dolgozni, nyilván eleinte annak van több pénze, aki szakmát tanul, hosszútávon nem biztos, hogy jobban fog járni vele. Én BME-re járok, mégis úgy érzem, hogy nagyon kevés a tudásom, főleg azokból a tárgyakból, amiket éppen hogy sikerült kivitelezni. Főleg, hogy nálunk vannak szigorlatok, amin újra át kell ismételni, az előző félévekben tanultakat, és jé kiderül, hogy semmire nem emlékszem semmiből, és ezzel nem vagyok egyedül szerintem. Akkor el tudom képzelni, hogy egy könnyebb szakon mekkora ismerettel rendelkezik majd valaki. Értem, hogy kell szakmai tapasztalat, de azért az nem árt, ha tudással is együtt jár, meg ezeken az egyetemeken megtanulsz némi küzdeni tudást is, ami azért nem árthat. Meg ezen most nem magamat értem, de ne mondd már, hogy a legjobb tanulók nem a BME-re, vagy ELTE-re mennek...most átlagban mondom. Nyilvánvalóan ők mindannyian hülyék, hogy odamennek, ezekre a nulla helyekre. Van előnye ennek is, annak is, nem azt mondom, de ilyeneket azért ne jelentsünk már ki, hogy ez vagy az szart se ér!
2010. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem minden karon az ELTE
2011. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!