Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért voltak a Brit és Francia...

Miért voltak a Brit és Francia gyárak kisebbek mint a német gyárak, és miért használtak elmaradott technológiákat a németekhez képest az I.VH. előtt?

Figyelt kérdés

Miért voltak a Brit és Francia gyárak kisebbek mint a német gyárak, és miért használtak elmaradott technológiákat a németekhez képest az I.VH. előtt?


" German factories were larger and more modern than their British and French counterparts"


[link]



2022. jan. 12. 11:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
De te csak proletár származású gyermek vagy. A tipikus öröklődés miatt egy IQ tesztet jó esetben 90-105 között tudsz kitölteni. Egy ilyen átlagembernek mint te lehajtott fejjel kell járnia az utcákon.
2022. jan. 13. 13:21
 22/26 A kérdező kommentje:
Na, de nem tudják eltereni a szót a lényegről: akik ellenem fenekedtek a topicban a FÖLDBE lettek döngölve. Mert buták műveletlenek, ami nem csoda, mert ezt hozták otthonról az egyszerű családból.
2022. jan. 13. 13:24
 23/26 A kérdező kommentje:
Egy jó zene egyszerű melós agyú őseitekről, és részben rólatok is: [link]
2022. jan. 13. 13:25
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen, pont mint egy 5. osztályos.
2022. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Zulg! Dehát te képviseled az egalitárius naiv gyermeteg eszméket (talán származásod miatt) nem pedig én...
2022. jan. 13. 14:12
 26/26 anonim ***** válasza:

"te képviseled az egalitárius naiv gyermeteg eszméket"


Miért is? Mert én le tudom helyesen írni, hogy Ruhr-vidék? :D

2022. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!