Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Most akkor a magyarok mégis...

Most akkor a magyarok mégis csak a hunoktól származnak és nem finnugor nép? Vagy mi ez a kutatás?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 5. 08:19
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
95%
A finnugor egy nyelv, nem származás, tehát a kettő alapból nem zárja ki egymást. Az a legvlószínűbb hogy a proto-uráli nyelvet beszélő népesség ugyanúgy a styeppén élt mint a proto-türk vagy a proto-iráni, csak mára javarészt északra szakadtak és elkeveredtek különböző paleoszibériai népelemekkel.
2022. aug. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
17%

Én multkor azt olvastam hogy Finnugor és Szkíták vagyunk egyszerre a legújabb kutatások szerint.


Viszont van egy nagyon jó könyv ( most nem tudom a címét) de az Angol - Magyar rokonságról beszél.


Jó magam a nyelvben sejtek egy kis Kánaán - Spanyol - Magyar rokonságot is az "EL" "L" miatt.


Valahol meg azt olvastam hogy a Magyarok valódi árják,.

2022. aug. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
22%

hogy a Magyarok valódi árják,.

---------


Azok, hisz a magyar nyelv indogermán és germán, nem is akárhogy, az übermenschlich.

2022. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Azok, hisz a magyar nyelv indogermán és germán, nem is akárhogy, az übermenschlich."


Na persze.

A valódi árják Indiából származnak. Vannak más indiai származásúak Magyarországon, te biztos egy ilyen "übermensch" vagy.

2022. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
11%

14/14 anonim ***** válasza:



A valódi árják Indiából származnak.


Nem származ, ezt a hangot nem bírom, dúrgerni kell, ered a rakta hang.

Az árja a szőke bestia, a szőke dühor, a flava bestia, a germán.

Az übermenschlich az nyelv, ana ernya az Umwertung aller wertere, és a primitív Revolutionra.Ez azt jelenti, hogy a magyar nyelvben benne vahn a totál indogermán grammatika, a konkrét jelek, így a magyar nyelv ernya a primitívnak visszmenni.

Már indogermán nyelv erre nem ernya.

2022. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Igazából a modernebb kutatások szerint az árják - indogermánok, valójban a szlovákok és románok
2022. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
22%

valójban a szlovákok és románok

-------------


He? jól tetszik lenni? Az indogermán a magyar, a román az olyan kipcsák-fingár.


A legjobban a magyarra lehet mondani az indogermánt, de az A germán.

2022. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

12es és a 16os vagyok.


17es. Igen. Én csak azt mondom amit olvastam.

2022. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a finn-ugor hazudozást kéne, a törtènèszeknek kigyomlàlni az agyakból. Egy nagyon genetikai kicsi rokonság van köztünk, az igaz. Nyelvileg pedig szintén kicsi a rokonság. Úgyhogy se genetikailag, se nyelvileg sem vagyunk finn-ugorok.
2022. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Megjött Balu, a szkíta harcos, rettegjetek, muhaha!
2022. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!