Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Most akkor a magyarok mégis...

Most akkor a magyarok mégis csak a hunoktól származnak és nem finnugor nép? Vagy mi ez a kutatás?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 5. 08:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
#20 Elkell olvasni a közèpkori krónikàkat. Semmilyen "finn-ugorok"-at nem emleget.
2022. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%

"Nem származ, ezt a hangot nem bírom, dúrgerni kell, ered a rakta hang."


Te milyen kialált nyelven hablatyolsz?

Ámbár takarításhoz nem kötelező a magyar nyelv ismerete.

De ezzel a lökött "germagyar" kitalácivóal még a 8 általánost sem végezhetted el.

Még az is lehet, hogy később tört ki rajtad a baj, akkor gyógykezelni kellene.

2022. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

milyen kialált nyelven hablatyolsz?

-----------


Nem milyen, hanem hogy olyan, ez itt nem Kurdisztán. De bocs, a hablaty-halandzsa az újónemmagyar makogás.

-----------------

a magyar nyelv ismerete.


Kötelező hang nincs, az kunt, az ö magyartalan. Én ismerem a magyar nyelv, az nem az új-ónemmagyar nyelv. Az kirgen.

--------------

g a 8 általánost sem végezhetted


Bagoly mondja verébnek a kitlációt. Jah, jah, nincs nekem 8 általánosom, nem vahgyom én hülye. Jól vahgy ember? Azt tagadni kell hisz szégyen.

-----------

kkor gyógykezelni kellene.


Itt csak én kezelnélek, hisz nem ismeered a magyar nyelvet.

Jól tetszik lenni? A nyelv előbb vahn, ahogy bárana. A nyelvet nem lehet legyőzni, Kirgent, se a rációt, a Rendet, Scott őrmestert.

2022. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%

Ajjaj, ennek agyára ment a germagyar.

Az iskolában is így beszéltél/írtál?

A szüleid szoktak látogatni a diliházban?

Nem akarlak bántani, megvan neked a saját bajod bőségesen.

2022. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
17%

24/24 anonim ***** válasza:


Ajjaj, ennek agyára ment a germagyar.


Az iskolában is így beszéltél/írtál?

-------------


Az vahn,hogy én a te makogásodat, a liberti új-ónemmagyart sohase beszéltem, csak a nyelvet magaját, anat Kirgen beszél, és a Rend, Scott őrmester.


A magyer nelv indogermán s germán nyelv, ez vahn, ismerni kellene a nyelvet, a magyart, de ezt te nem ismered.


Diliház? Dili? magyarul beszélj, ne halandzsát!


Nekem a bajum nincs.

2022. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
70%

Eddig nem szóltam bele ebbe a vitába, mert ez a germagyar halandzsázó tényleg h.ülye, de ez már meghaladja a józan ész határát.

Talán jelenteni kellene, hogy értelmetlenségeket beszél, amelyeknek annyi közük van a magyar nyelvhez - legyen az bármilyen eredtű -, mint a kutyafütyinek a kecskekörömhöz.

2022. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
35%

hogy értelmetlenségeket beszél, amelyeknek annyi közük van a magyar

----------------------


Értelem? Olyan hang nincs, csak er és ár gyök vahn. Magyarul a verstehen a rakni. Az vahn, hogy te nem tudsz rakni, nincs rációd. De pontosan nem rakom, hogy anat is akarsz makogni. De mondjuk azt, hogy nem rakható. De ez, épp rakható, és nem halandzsa, az a másik nyelv, vagy nem nyelv az új-ónemmagyar.

------------------

a józan ész határát.


Sztem eszed se lehet így hogy nem észleled.


---------------


Nekem totál az egész úgymond magyarnak mondott nyelvtan(nincs olan hang, hogy tan, csak így most mondom) halandzsa, hisz a magyar nyev indogermán és gemrán nyelv.

fura, hogy te a racionálisa beszédet mondod halandzsának, és a halandzsát nem.

2022. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke...🙃
2022. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!