Felhasznalo0780 kérdése:

Lehetséges egy (maximum 100.000 karakteres, szóközökkel együtt) pályázatot megírni 4 hét alatt?

Figyelt kérdés

Most leszek harmadéves joghallgató az egyik nem budapesti jogi karon, és bevállaltam egy pályázat megírását, amiben nem vagyok biztos, hogy el kellett volna vállalni. Tulajdonképpen nincs tétje az egésznek, meg ha mást nem, az évfolyamdolgozatot letudom vele.


Mégis zavar, félek, hogy az egyéb teendők mellett nem lesz rá időm és energiám. Ráadásul rájöttem, hogy mivel itt nem annyira szigorú a számonkérés (persze változó, de leginkább a jóindulat jellemző), kicsit úgy érzem, hogy nem is tudok igazán semmit. Fura érzés, bár mintha már olvastam volna valahol, hogy harmadévtől keményedik igazán a (jogi) egyetem. A pályázat témája nem bonyolult annyira, bár még azt sem igazán tanultuk.


Hát ezek az oddsok, szerintetek lehet esélyem?



2022. szept. 4. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Standard karaktertávolságokkal az 55 oldal.

Hát szerintem azért necces, főleg ha használnod kell a szakzsargont és pontosan kell megfogalmaznod minden mondatot.


Ha ezen felül még órákra is kell járnod akkor nem hinném hogy lehetséges.

2022. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én sem annyira hinném sajnos, de nagyon ciki lesz megmondani a profnak..
2022. szept. 4. 16:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem lehetetlen. Számold csak össze, hogy a kérdésed hány karakterből áll ? :)
2022. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Körülbelül 700 szóközökkel együtt. Köszi utolsó, ez egy kis löketet adott 😘
2022. szept. 4. 16:41
 5/12 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Végül is az napi két oldal. Necces, de nem lehetetlen.
2022. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg nagyon ciki lenne visszatáncolni, így muszáj leszek valamit összekarmolni. Annyi motivál még,hogy veszíteni nem veszíthetek. Egyébként azokkal a paraméterekkel, amiket megadtak, és mivel maximumban adták meg a karakterszámot is, úgy kalkuláltam, hogy megelégszem 40 oldallal. Október első hetében majd írok még ide, hogy sikerült-e, hátha másnak is adhat motivációt egy kilábalás egy ennyire veszettnek tűnő szituból 🤣
2022. szept. 4. 16:45
 7/12 anonim válasza:
100%
Ha minimum 100ezer karaktert kéne írnod, akkor is simán hozható lenne, így meg hogy felső határ, abszolút nem lehetetlen. A 100ezer karakter egyébként 40-60 oldal közt jön ki, függően attól hogy mennyi ábrát szerepeltetsz benne. Nekem a konzulensem is azt mondta, hogy a szakdoga is megírható 3 hét alatt, ha nagyon akarja az ember.
2022. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást utolsó! Jól jön! ❤️
2022. szept. 4. 16:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglesz az simán. 2 oldalnál sokkal többet meg lehet írni naponta ,röpke idő alatt is. Ami napközben eszedbe jut azt címszavakban írd le magadnak, akkor írás közben már jönnek a bővebb gondolatok.
2022. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hajráá


Majd mesélj mi volt :)

2022. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!